Як і чим відкрити файл з розширенням ASPX

Файл з розширенням ASPX — це розширений файл сторінки Active Server, розроблений для платформи Microsoft ASP.NET. Файли ASPX генеруються веб-сервером і містять сценарії і вихідні коди, які допомагають повідомляти браузеру, як слід відкривати і відображати веб-сторінку. Чим відкрити aspx-файл? Є кілька перевірених способів.

Як і чим відкрити файл з розширенням ASPX

Варіанти відкриття файлу з розширенням ASPX.

Що означає розширення aspx

Частіше за все ви побачите розширення .ASPX в URL-адресу або, коли ваш веб-браузер випадково відправить вам ASPX, а не той, який, як ви вважали, ви завантажуєте. Якщо ви завантажили ASPX і очікували, що він буде містити інформацію (наприклад, документ або інші збережені дані), швидше за все, щось не так з веб-сайтом, і замість того, щоб генерувати корисну інформацію, він надав цей документ з сервера . У цьому випадку перший метод відкриття полягає в тому, щоб просто перейменувати ASPX-файл в такий формат, який вам потрібен. Наприклад, якщо ви качали версію рахунку в форматі PDF зі свого особистого кабінету на сайті банку в інтернеті, але замість цього отримали ASPX, просто перейменуйте його в bill.pdf, а потім відкрийте. Якщо вам потрібно зображення, спробуйте перейменувати ASPX в image.jpg. Аналогічно і для інших форматів.

ВАЖЛИВО. Щоб перейменувати файл, ваш комп’ютер повинен бути налаштований для відображення розширення. Для цього відкрийте діалогове вікно «Виконати» (в меню «Пуск» або натисніть сполучення клавіш Win + R) і введіть «control folders». У меню «Вид» знайдіть «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» — зніміть прапорець і застосуйте зміни.

Проблема тут в тому, що іноді сервер (на веб-сайті, з якого ви отримуєте ASPX-файл) неправильно описує згенерований файл (PDF, зображення, музичні файли і т. Д.) І представляє його для завантаження. Вищеописаний метод допомагає в більшості ситуацій. Ви не завжди можете змінити розширення на будь-яке інше і очікувати, що в новому форматі він відкриється правильно. Особливо часто це буває з файлом PDF і розширенням ASPX, тому тут такий спосіб буде неефективний. Іноді причиною цієї проблеми є пов’язаний з браузером модуль, тому може допомогти завантаження сторінки, яка генерує ASPX, в іншому браузері, відмінному від того, що ви використовуєте зараз. Наприклад, якщо ви використовуєте Internet Explorer, спробуйте перейти на Chrome або Firefox.

Файли з розширенням aspx

відкриваємо формат

URL-адресу з ASPX в кінці означає, що веб-сторінка виконується в рамках ASP.NET. Щоб відкрити цей тип документа, вам не потрібно нічого робити, тому що браузер робить це за вас, будь то Chrome, Firefox, Internet Explorer і т. Д. Фактичний код в ASPX обробляється веб-сервером і може бути закодований в будь-якій програмі, яка кодується в ASP.NET. Як відкрити файл aspx? Microsoft Visual Studio — це одна з безкоштовних програм, яку ви можете використовувати для відкриття і редагування ASPX. Ще одним інструментом, хоча і не безоплатною, є популярний Adobe Dreamweaver. Іноді вміст ASPX можна редагувати простим текстовим редактором блокнот.

Microsoft visual studio

Visual Studio 2017 — це версія середовища програмування Microsoft Visual Studio Professional (IDE). Програма адресована студентам, розробникам програмного забезпечення в дусі відкритого вихідного коду. Visual Studio використовується для створення настільних додатків c універсальним призначеним для користувача інтерфейсом, веб-додатків з використанням ASP.NET і Silverlight і хмарою. Він також дозволяє створювати програми для платформ Windows Phone, Android і iOS. Код може бути написаний на одному з декількох мов, включаючи: C #, Visual Basic, C ++, F # і JavaScript. Багато хто вважає, що програма є середовищем програмування найвищого рівня.

Microsoft visual studio

Що стосується професійного видання, то програма передбачає паралельне використання декількома програмістами при роботі над одним проектом. Файл aspx відкривається простим перетягуванням за методом drag and drop або через системне діалогове меню Файл — Відкрити. Після цього потрібно знайти папку, де міститься ваш файл з розширенням aspx (зазвичай це папка завантажень вашого браузера).

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver — це нова версія відмінного інструменту для професіоналів. Програма використовується для графічного веб-дизайну. Додаток підтримує JavaScript і динамічний HTML (DHTML). Вона також дозволяє вам позиціонувати елементи, застосовувати перетягування при проектуванні фреймів і таблиць. Dreamweaver відмінно інтегрується з іншими програмами з сімейства CS3. Адаптація посилань, настройка документів DHTML для старіших версій браузерів і т. Д. Щоб відкрити невідомий файл aspx, використовуйте вищеописаний метод — за допомогою функції drag and drop або через системний діалог через дерево папок.

Adobe Dreamweaver

Microsoft Expression Web

Expression Web — це програма, призначена для редагування і верстки сайтів. Він є частиною Expression Studio, містить всі компоненти, необхідні для виробництва високоякісних сторінок. За визначенням додаток є конкурентом для Adobe Dreamwaver. Щоб відкрити файл .aspx, використовуйте меню File-Open? Або натисніть на символ відкривається папки на верхній панелі вікна програми.

Microsoft Expression Web

Internet explorer

Стандартний браузер Windows — Internet Explorer (у версії Windows 10 доданий Microsoft Edge як браузер за замовчуванням), дозволить вам відкрити aspx-файл без особливих зусиль. Просто перетягніть файл з папки, де він зберігається, в вікно браузера або використовуйте функцію Файл-Відкрити.

блокнот

Вбудований в Windows блокнот дозволить вам переглянути код файлу aspx і при необхідності його виправити. Для відкриття файлу перетягніть його лівою кнопкою миші у відкрите вікно редактора або скористайтеся меню Файл-Відкрити, і знайдіть файл в провіднику. Файли ASPX мають певне призначення. На відміну від зображень, таких як PNG, JPG, GIF і т. Д., Де перетворення зберігає сумісність з більшістю графічних редакторів і софта для їх перегляду, файли ASPX перестануть робити те, для чого вони призначені, якщо ви конвертуєте їх в інші формати .

Наприклад, перетворення ASPX в HTML, безумовно, зробить результат HTML схожим на веб-сторінку ASPX. Однак, оскільки елементи файлів ASPX обробляються на сервері, ви не зможете правильно їх використовувати, якщо в них повинні відображатися HTML, PDF, JPG або будь-який інший файл, який зберігається на комп’ютер. Visual Studio, наприклад, може зберігати відкриті ASPX-файли в вигляді HTM, HTML, ASP, WSF, VBS, MASTER, ASMX, MSGX, SVC, SRF, JS та інших форматах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector