Як і чим відкрити або конвертувати файл з розширенням ACCDB

Файл ACCDB зустрічається у всіх компаніях, де доводиться працювати з базами даних (БД). Він створюється в програмі Microsoft Access 2007 року випуску і новіше. Однак не всі мають можливість скористатися цією програмою, тому в цій статті ви прочитаєте про її альтернативні варіанти.

Як і чим відкрити або конвертувати файл з розширенням ACCDB

Що означає розширення ACCDB

Документи, що мають розширення ACCDB, є базами даних у вигляді таблиць. Цей формат є копією MDB, тільки останній використовувався в Access до 2007 року. Тепер нам є більше функцій, таких як двійковий формат представлення даних, можна задавати полях різні значення. Дані базуються на модулі Jet Database.

Чим відкрити ACCDB

 1. MDB Viewer Plus. Ця утиліта, навіть не вимагає установки, є дуже простий у використанні. Однак, на жаль, російська версія поки що відсутня.
 • Запустіть MDB Viewer Plus. У верхній панелі перейдіть у вкладку File Open.
  Відкриття файлу в програмі MDB Viewer Plus
 • Знайдіть ваш документ, клацніть по ньому і натисніть Open.
 • Далі краще нічого не вказувати і залишити все, як є. Далі натисніть ОК.
 • Ваша БД відкриється.
  Файл в робочій області програми MDB Viewer Plus

Ще одним мінусом програми є необхідність наявності на комп’ютері спеціального движка від Microsoft, скачати який можна за посиланням.

 1. Database.NET. Ця програма також не вимагає установки. Є російськомовна версія, але робота з файлами трохи незвична для середньостатистичного користувача.

Замітка: перед початком роботи переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія NET.Framework.

 • Запустіть Database.NET. Перед запуском потрібно буде здійснити первинне налаштування. У першому рядку треба вибрати мову — Русский.
 • Далі здійснюємо переходи по схемі: Файл -> Підключитися -> Access -> Відкрити.
  Відкриття файлу в програмі Database.NET
 • У провіднику знайдіть файл, виберіть його і відкрийте.
 • Зліва відкриються всі категорії БД. Для відкриття будь-якої з них виділіть її, клікніть правою клавішею мишки і натисніть Відкрити.
  Файл в робочій області програми Database.NET

Головним мінусом утиліти є незвичний інтерфейс: програма створена для професіоналів, однак після тривалої практики ви також зможете в ній працювати.

 1. LibreOffice. LibreOffice є аналогом Microsoft Office, в якому є спеціальна утиліта LibreOffice Base, яка дасть нам можливість запустити файл ACCDB.
 • Запустіть Лібре Офіс. У вікні Майстра поставте крапочку поруч з Помилка з’єднання з існуючою базою даних. У списку відзначте Microsoft Access 2007 і натисніть Далі.
  Відкриття файлу в програмі LibreOffice
 • Натисніть на слово Огляд. У провіднику вам слід знайти, вибрати і відкрити документ. Після повернення до вікна Майстра натискаємо Далі.
 • У заключному віконці залиште все як є. Кількома Готово.
 • Однак LibreOffice перед запуском файлу переводить його в своє розширення — ODB. Тому, коли перед вами з’явиться нове вікно для збереження ODB-файлу, виберіть будь-яку папку і збережіть.
 • Після відкриття ви можете помітити, що відображення є тільки в табличному вигляді.
  Файл в робочій області програми LibreOffice

Недоліками є відсутність можливості переглянути все, як є, а також формат відображення у вигляді таблиці.

 1. Microsoft Access 2007. Ось ми і підійшли до основної програми, що дозволяє створювати і відкривати бази даних. Необхідна версія 2007 року і новіше.
 • Відкрийте Аксес. На головному екрані натисніть Відкрити інші файли.
 • Переходимо в Комп’ютер -> Огляд.
  Відкриття файлу в програмі Microsoft Access 2007
 • Далі проведіть точно таку ж операцію, як ми робили при роботі з іншими утилітами.
 • Тепер ви можете активно працювати з вашої БД.
  Файл в робочій області програми Microsoft Access 2007

Єдиним мінусом Access є платна версія.

Конвертація ACCDB в інші формати

Щоб конвертувати ACCDB в MDB не обов’язково встановлювати додаткове програмне забезпечення. Так як цей формат був основним у версіях Офісу до 2007 року, то його конвертація в інші формати може бути проведена у всіх описаних в цій статті програмах, в тому числі і в Аксес.

переваги ACCDB

Перевагами цього розширення є двійковий формат представлення даних, можливість задавати полях різні значення, простота конвертації в інші розширення, сумісність з багатьма версіями Майкрософт Аксес.

Зрозуміло, що кожна утиліта має свої плюси і мінуси. Тому перед вибором програми слід ретельно з ним ознайомитися, щоб при роботі у вас не виникало незручностей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector