Telegram бот ВКонтакте: що він вміє і навіщо він потрібен

Поступово «Telegram» просочується в усі галузі життя, і не так давно даний список поповнила і соціальна мережа «ВКонтакте».

Області застосування на даний момент не так різноманітні, як хотілося б, але з кожним днем ​​з’являється все більше ботів з різною функціональною частиною, і все завдяки незалежним стороннім розробникам.

Telegram бот ВКонтакте: що він вміє і навіщо він потрібен

Боти для скачування музики

Така область нашого життя, як прослуховування музичних композицій, вже є її невід’ємною частиною. Багато вже не можуть уявити себе без навушників у вухах і ні на хвилину не розлучаються з музикою. Ось саме для таких користувачів і існує бот під назвою «Vkmusic_bot».

Бот Telegram Vkmusic_bot

Vkmusic_bot

Принцип його використання нескладний, виглядає він наступним чином:

 1. У «Телеграма» знайдіть і додайте до себе в список бота «@vkmusic_bot».
 2. Відразу у відповідь надійде повідомлення з запропонованими командами для використання:
 • «/ Song» — пошук за назвою пісні;
 • «/ Artist» — шукати музику по виконавцю;
  «/ Getall» — для того щоб завантажувати всі музичні композиції, знайдені в результаті пошуків.
 • «/ Settings» — для зміни налаштувань, в тому числі і для зміни використовуваного мови.
 1. Наприклад, потрібно знайти музичний трек під назвою «It’s My Life» легендарного «Bon Jovi». Введіть команду «/ song» і пропишіть назву пісні, до слова, чим точніше ви вкажете назву, тим точніше будуть результати пошуку.

Пошук по назві пісні в @vkmusic_bot

Пошук по назві пісні в @vkmusic_bot

У відповідь на запит пропонується 6 перших варіантів збігів, виберіть потрібний вам, натисніть на відповідну для нього кнопку і натисніть на саму композицію, для того щоб завантажити обраний трек, в прикладі це № 1. Завантаження здійснюється в папку «Завантаження», для тих, хто використовує «Telegram Desktop».

Кнопками «Праворуч» / «Лівіше» ви можете переходити від одного блоку з результатами до іншого, а кнопка з напрямком вниз активує голосування: чи подобається вам трек чи ні.

За тим же принципом діє і команда «/ artist».

Музика ніколи не втратить своєї актуальності, тому і популярність подібних ботів як «Vkmusik_bot» буде тільки рости, це дозволяє не тільки скачувати, а й безпосередньо в «Telegram» прослуховувати обрану композицію.

Бот для спільнот

Наступний бот, про який піде мова — це «VK_bot». Даний «робот» реалізує інтеграцію «Telegram» з соціальною мережею «ВКонтакте».

Бот Telegram VK_bot

VK_bot

Для використання доступні наступні команди:

 • «/ Addgroup» — за допомогою даної команди здійснюється підключення групи з соціальної мережі для отримання повідомлень про події у ній події;
 • «/ Cancel» — скасування поточної дії;
 • «/ Help» — список доступних команд.

Як видно з усього вищеописаного, можливості даних «роботів» істотно обмежені, але це ніяким чином не впливає на значимість, популярність і визнання користувачів ботів «телеграм» для ВК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector