Тарифи на домашній інтернет київстар. Який вибрати? —


Крім послуг мобільного зв’язку компанія Київстар надає також і стаціонарний Достук до мережі інтернет, і послуги IP телебачення. Для підключення до інтернету вам необхідний буде роутер з підтримкою PPOE з’єднання. В принципі сучасні роутери все підтримують дане з’єднання, але все ж бувають винятки і про це потрібно пам’ятати.

Роутер від Київстар

Також компанія Київстар іноді надає роутер за невелику доплату за умови підключення на рік і більше. На даний момент для отримання роутера необхідно покласти на загальний рахунок мінімум 300 грн і вони будуть витрачатися на плату за інтернет протягом 15 місяців.

Телебачення і тюнер?

Для того щоб скористатися телебаченням від Київстар необхідний або SMART телевізор випуску пізніше 2013 року і підтримує додаток Київстар IP TV або ж додаткова покупка тюнера. Який власне і буде приймати ТВ канали з мережі інтернет і передавати на телевізор.

Домашній інтернет київстар — тарифи.

Існує кілька типів підключення в залежності від кількості замовлених послуг, а так як рахунок у вас буде загальний, то Київстар надає більш вигідні тарифи. Також для нових абонентів інтернет Київстар в Миколаєві при підключенні на стандартну швидкість в 100 мегабіт є акційна ціна в 75 грн проти 155 стандартної.
Типи тарифних планів

  1. Тільки домашній інтернет київстар.
  2. Домашній інтернет Київстар + телебачення
  3. Всі разом (Інтернет + ТВ + мобільний зв’язок)

Вартість і послуги

Розглядати будемо тільки інтернет на швидкості до 100 мегабіт в секунду. Тому як до 50 для стаціонарного інтернету мало, а для підключення 200 мегабіт необхідно мати не тільки добре сполучення, а й хороший роутер, та ще й бажано підключений за допомогою кабелю до вашого комп’ютера.

Інтернет

Інтернет + телебачення

Всі разом

Акційна ціна 75 грн в місяць на термін (1-3) місяця.

Акційна ціна
75 грн інтернет (1-3 місяці)
0 грн тв (перших 2 місяці)
40 грн ТВ (третій і четвертий місяць)

Найвигідніший пакет все разом плюс включає:
Використовуйте Інтернет 100 мегабіт
-ТВ
— тариф київстар безлим соцмережі

Ціна без акції:
Далі ціна становитиме 155 грн

Ціна без акції:
155грн — інтернет
80 грн — телебачення

Ціна без акції, зі знижкою:
115 грн

замість висновку

У підсумку можна зробити висновок — краще підключати всі разом, навіть якщо Вам не потрібно телебачення або мобільний зв’язок. І це дійсно дешевше, ніж підключати тільки один інтернет і платити за 100 мегабіт 155 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector