Що вибрати Iphone або Android? Переваги, недоліки порівняння! —

Взагалі то дані поняття зазначені в назві порівнювати не можна так як це абсолютно різні речі. Хоча багато прочитавши таке скажуть: «А чому і те, і інше телефон», але все ж …

Для початку зупинимося на поняттях

Iphone це назва телефону, який виготовила корпорація Apple, і даний телефон має операційну систему — IOS (Iphone Operation System),

А Андроїд це — назва операційної системи (мобільного), яка призначена для будь-якого роду портативних пристроїв, таких як телефон, планшет і так далі.
Операційна система андроїд розроблялася компанією Android Inc, але пізніше її викупила компанія гугл і в даний момент дана операційна система належить пошуковому гігантові. Операційну систему встановлюють для безлічі мережевих пристроїв. Великий плюс цієї системи є її захищеність, і швидкість роботи так як в основі лежить ядро ​​лінукс.

Ось як би поняття пройшли тепер необхідно розібратися, що ж краще купити iphone або Android.

Тут знову ж таки питання двоякий я не прагну нав’язати свою думку, тому що виходячи з можливостей кожної людини для нього буде краще те, що він вибере.

І є таке прислів’я, повністю її згадати не можу але суть полягає в тому «Кожен своє болото хвалить». Я в принципі схиляюся до цього ж бо якщо ви купили собі автомобіль чері, то вже пізно кому щось розповідати, що Китай випускає погані і огидні автомобілі.

Ну повернемося до наших iphone і Android. Візьмемо кілька параметрів за якими можна порівняти дані телефони і операційні системи.

І перше з чого почнемо так це з програмного забезпечення.

Всім зрозуміло, що ці апарати не потрібні якщо на ньому немає необхідного софта, а софт цей потрібно або завантажити або купити. І відразу ж перший мінус айфона так це, то що, як правило все програмне забезпечення коштує грошей і краще якщо ви все таки купили собі Iphone його купити ніж зламувати або того гірше прошивати свій новенький апарат. Тому що після перепрошивки або установці ламаного софту ви можете назавжди розпрощатися з вашим телефоном або ремонтом і зльотом гарантії в перший же місяць.

Якщо говорити про Андроїд то тут трохи простіше, так як він йде з відкритим вихідним кодом і написання під нього програм як правило для більшості програмістів не складає труднощів і тому основну масу необхідного програмного забезпечення ви зможете скачати або купити за мізерні гроші і без проблем поставити на свій телефон.

Другий нюанс з приводу покупки iphone — всі вони відбувались в США (якщо це звичайно не китайська версія з жалюгідною подобою на дане творчість) і завезення даних телефонів в Україні в основному нелегальний, так що і про гарантію від виробника можете забути. Про android говорити думаю не варто, так як і сумісного і HTC і інші фірми, які ставлять на свій телефон цю ОС гарантію підтримують.

Третій нюанс вибрати звичний браузер для андроїд не важко так як цих браузерів кожна поважна себе контора написала, а ось під Iphone доведеться користуватися тим що є, до чого цей браузер навіть Flash не підтримує.

Ну в принципі на цьому поки можна зупинитися, в майбутньому я впевнений я повернуся до цього питання і розкрию його ще на половину. З приводу Flash там теж цікава історія … Чекайте подальших випусків.

p.s. Якщо ви вже купили собі один з даних телефонів, то вам для посилення іміджу необхідно придбати Гарний номера телефону.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector