Номер 0443646070. Дзвінок Дідові Морозу. Скільки коштує? Як зателефонувати?

дзвінок
Ще одне ноу-хау — дзвінок дідові морозу. Для того щоб розважити свою дитину можна зателефонувати за номером 0443646070 і там робот з голосом діда морозу задасть кілька запитань Вашій дитині (в основному банальщина: скільки років, як звуть, що хочеш, щоб тобі подарували), але за відгуками дітям дуже подобається. Дзвінок триває близько 3-4 хвилин, після того як дитина відповість (іноді 3 рази), що він хоче на новий рік, розмова припиняється.

Тепер про нюанси

Чи платний номер 0443646070?

044 — це код міста Київ і якщо ви набираєте цей номер, то з Вашого тарифного плану будуть зніматися хвилини або гроші в залежності від останнього.

приклади

Якщо ви абонент компанії Водафон — то у вас будуть зніматися хвилини входять в Ваш тарифний план для дзвінків на інші мережі.

Для тарифу RED xs — 60 хвилин
Для тарифу Red S — 75 хвилини і так далі

Якщо ви абонент компанії Київстар, то неважливо навіть, якщо ваш тариф максимальний безлим за 150 грн в місяць, дзвінок на номер 0443646070 становитиме 1,5 грн за хвилину.

Якщо ви абонент лайфсел, то ситуація рівно така ж як і в Водафон, при дзвінку будуть зніматися хвилини для дзвінків на номери інших операторів.

Для тарифу оптимальний смартфон — 80 хвилин
Для тарифу лайфхак — 150 хвилин

Якщо у Вашому тарифі безкоштовних хвилин для дзвінків на номер інших операторів — немає, то дзвінок «Дідові Морозу» буде платним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector