Як зробити (знайти) гучну музику на телефон —

Суть в тому що багато хто після установки улюбленої мелодії на свій телефон розуміють, що попередня мелодія звучала набагато голосніше. Внаслідок цього доводиться знову ставити на дзвінок ту ж мелодію, яка була раніше, щоб чути, коли дзвонить телефон. Але вирішити цю проблему досить просто. Тому як мелодія або музика на дзвінку яку ви ходите поставити нормалізована під якісну звукову карту без перевантаження, будь-яких частот (низьких, високих і так далі).

Але підвищити рівень можна і самому і займе це 5-10 хвилин.

Як зробити гучну мелодію для дзвінка на телефон?

Для початку потрібно знайти і встановити програму редагування мп3 файлів, це може бути Sound forge або будь-яка інша, яка дозволяє збільшити або зменшити рівень гучності в самому файлі. Для прикладу в Sound forge дана функція так і називається гучність, і перебувати в Меню -> обробка-> Гучність.

редагування мп3

Далі як бачите на малюнку вилітає вікно в якому за допомогою переміщення повзунка ви можете збільшити або зменшити рівень гучності мелодії і файлу. Головне при редагуванні улюбленої мелодії потрібно розуміти гучність не повинна зашкалювати тому як з’явитися небажані шуми і спотворитися якість на певних частотах. Так що ставитися до цього потрібно з розумом і поступово, кожен раз перевіряючи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector