Інтернет сім пара Київстар — ціна і марність!

sim пара
Послуга інтернет сім пара від Київстар призначена для того, щоб користуватися інтернетом на своєму планшеті. Іншими словами ви приходите в Київстар просите підключити послугу вам дають додаткову карту Київстар (з тим же номером) Ви вставляєте її в планшет і використовуєте у міру потреби. В ідеалі — все просто чудово. АЛЕ ….

Ціна послуги та підключення.

Але є нюанси використання, а саме ця послуга підключається беплатно (при першому підключенні), а ось обслуговування такої послуги буде коштувати грошей. І коштує це — 18 копійок в день.

Чому дана послуга — не потрібна?

Грубо кажучи, ви будете віддавати по 18 копійок в день тільки за те, що у вашому планшеті стоїть сімка з таким же номером, як і вашому телефоні. Питання: НАВІЩО?

А все тому, що компанія Київстар придумала новий спосіб викачування грошей зі своїх абонентів. І якщо ви про цю сімку забудете, то абонплата все одно буде зніматися, а так як сума не велика то це може тривати вічно … Варто сказати, що дана послуга ще більш дурніші, ніж додатковий номер або погода

Вихід з ситуації

Взагалі не підключати дану послугу, а купити новий пакет з новим номером київстар. Далі підключити собі тарифний план з недорогим і вигідним 3g інтернетом і забути про марною послузі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector