Як перейти на Vodafone з МТС? Скільки коштує пакет і перехід? —

Vodafone перехід
Невеликі порівняння послуг Vodafone і МТС були проведені в статтях 3g інтернет і відгуки про компанію. Також в даних матеріалах були порушені такі питання як: Навіщо Vodafone приходить в Україну? Чи існуватиме МТС після повного впровадження Vodafone? І так далі. Тут же хотілося б розібратися з досить простим нюансом: Як перейти на Vodafone? І перший, найочевидніший, хоча і не найбільш прийнятний спосіб для багатьох — це покупка нового пакета з новим номером.

Скільки коштує пакет Vodafone?

Всі пакети Vodafone випущені компанією МТС йдуть з одним тарифним планом — RED S.

  • І вартість такого пакета дорівнює 50 грн.
  • Термін дії пакета з коробки становить — 2 місяці протягом яких ви повинні поповнити рахунок мінімум на 5 грн для того щоб продовжити цей термін.
  • В пакет включено місяць абонентської плати в розмірі 30 грн — пакета RED S
  • Для того щоб перейти на більш високий тарифний план (M або L), необхідно відправити запит * 750 # для пакета Red M (50 грн абонентської плати) або * 790 # для пакета Red L (90 грн абоненсткой плати)

Як перейти на Vodafone c МТС?

Другий спосіб переходу це перейти з вашого номера МТС або будь-якого іншого номера МТС на Vodafone заплативши одноразово суму в розмірі абонентської плати.

  • Для переходу на тариф S — відправити запит * 730 # — сума на рахунку 30 грн (+7,5 пенсійний)
  • Для переходу на тариф M — відправити запит * 750 # — сума переходу — 50 грн
  • Для переходу на тариф L — відправити запит * 790 # — сума переходу — 90 грн

Чи можу я повернутися назад в МТС?

Немає такої можливості компанія Vodafone не надає і швидше за все в процесі міграції всі абоненти МТС будуть переведені на мережу Водафон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector