Кабель для антени — особливості —


Базові радіостанції призначені для якісного зв’язку. Одним з важливих елементів є її потужність, яку забезпечує стаціонарна антена для радіостанцій. Такий пристрій буває різних модифікацій, вони відрізняються за габаритами, типом кріплення — на кронштейн, врізні або на магнітах.

Стаціонарні антени для радіостанцій — обладнання, яке допоможе реалізувати завдання створити велику зону охоплену зв’язком. З їх допомогою можна охопити досить великі території в містах або на об’єктах. Радіостанція прив’язується до антени за допомогою кабелю. Від його характеристик також залежить якість і безперебійність сигналу.

Радіозв’язок не підведе, якщо використовується надійне радо обладнання компанії «Цифрові радіосистеми». При монтажі слід враховувати те, що антена стаціонарна повинна бути надійно зафіксована. У разі виникнення перешкод від інших антен або будь-яких металевих конструкцій буде порушена робота пристрою.

Коаксіальний кабель для антени

Для забезпечення передачі сигналу будь-якої апаратури необхідний надійний провідник. Для цього ідеально підійде коаксіальний кабель для антени. Він призначений для роботи в будь-якому діапазоні. Все через його конструктивних особливостей — механічних, електричних і температурних характеристик.

Цей провідник використовується століття, його почали застосовувати в телеграфного зв’язку. Після удосконалення кабель для антени успішно використовується в радіозв’язку. Виробники виготовляють зараз цей провід в різних модифікаціях, що дозволяє користуватися ним в різних цілях:

  • для аматорського радіозв’язку підходить кабель для антени, що має показники опору 50 Ом;
  • професіоналам ж слід звернути увагу на більш дорогий і надійний варіант — коаксіальний кабель для антени, який має показники підвищеної надійності і зносостійкості.

Кабель для антени всередині складається з мідного дроту, навколо якої розміщений діелектрик. Зверху такий провід покритий мідною опліткою, яка виступає в якості другого провідника.

Захищає це все від негативного впливу зовнішнього середовища верхній шар — оболонка з пластика. Хоч кабель і захищений, але потрібно знати деякі правила його використання:

  • не можна згинати коаксіальний кабель для антени під гострим кутом, так як з часом можуть з’явитися короткі замикання;
  • він не повинен перебувати в підвішеному стані, так як може провисати;
  • слід уникати і контролювати, щоб сама верхня оболонка кабелю не була пошкоджена.

Детальну консультацію про те, яким вимогам повинен відповідати кабель для антени можна дізнатися у фахівців компанії «Цифрові радіосистеми».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector