e-Sticker (Естікер) захист від крадіжки смартфону. Чи варто? Сенс?

захист смартфона
Дана послуга від компанії Водафон можна сказати нове впровадження і до цього оператори навіть не намагалися займатися поверненням і захистом смартфонів. Але для початку слід зрозуміти суть послуги е-стікер.

Суть послуги Е-стікер

Ви встановлюєте додаток від компанії Водафон в якому вводите свої дані і як з вами можна зв’язатися. Додаток після установки бере під контроль можливість дистанційного блокування смартфона, а замість заставки в разі блокування видає вашу контактну інформацію.

приклад

Ви втратили смартфон, далі телефонуйте оператору або заходьте в особистий кабінет і блокуєте свій смартфон, щоб той хто знайшов або вкрав ваш девайс не міг ним скористатися. А також вкрасти особисті дані з вашого смартофону (пароль входу в Приват24, або іншого банку). Замість заставки при включенні буде картинка на якій буде розміщена інформацію про те як можна повернути телефон вам за винагороду.

І по ідеї, якщо людина сумлінна він подзвонить по номеру який вказаний в контактах і поверне Вам апарат.

Вартість послуги

На даний момент існує 3 тарифних плани

оптимальний

3,5 грн в тиждень

Преміум

5,5 грн в тиждень

Річний

229 грн на рік

Останні 2 тарифних плани річний і преміум нічим не відрізняються крім того, що платити потрібно за рік або щотижня. З огляду на що тижнів на рік приблизно 52, то ви економите 52 грн. І плюс в тарифах преміум і річний компанія Водафон компенсує Вам 1200 грн якщо смартфон Вам не повернуть.

Думки і висновки з приводу послуги Естікер

  1. По суті, блокування смартфона відбувається на рівні додатку, тому якщо зробити повне форматування пристрою, або повернути телефон до заводських налаштувань, то додаток вже не має сенсу. Зробити це звичайно може не кожен, але все ж вся суть процедури передбачає, що всі в світі чесні.
  2. При постійній платі в 229 грн на рік компанія Водафон, в разі якщо Вам все ж повернуть смартфон — вам нічого не винна і нічого не віддасть. У такому випадку, за що ви берете гроші? Чесна людина просто знайде в телефоні контакт під ім’ям мама, тато, дружина, син і так далі — набере цей номер і скаже, де можна забрати телефон.
  3. У тому випадку якщо смартфон не повернули, то Водафон відшкодує вам збитки в розмірі 1200 грн (тільки для тарифів преміум і річний). З огляду на такий розмір компенаціі, то купити новий смартфон — не вийде. Це більше схоже на кісточку для собаки, ніж на компенсацію.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector