Контракт vs препейд. Як перейти? Відмінності! Передоплата!

контракт або припейд
На даний момент практично всі люди в Україні використовують будь-якої пакет від таких мобільних операторів як Київстар, МТС, Лайф, Водафон. Але більшість з них використовують форму передплаченого зв’язку.

Що таке припейд або передплачений зв’язок

Форма передплаченого зв’язку полягає в тому, що ви платите якусь суму у вигляді абонентської плати на місяць, в день, плати за послугу, а потім користуєтеся даною послугою. але як тільки грошей на вашому рахунку не вистачає для оплати за місяць, вас автоматично переводять на оплату за день, якщо і цієї суми не вистачає. Те ви оплачуєте фактичну суму дзвінка. У той разі якщо на рахунку 0грн і пакети послуг не проплачені — ви не можете зробити дзвінок.

І це породжує єдиний мінус припейда — без грошей на рахунку можна зробити дзвінок.

Тепер розберемо контракт

Що таке контракт з мобільним оператором

Форма контрактного зв’язку передбачає, що ви укладаєте контракт з компанією (мобільним оператором), згідно якого ви зобов’язані платити абонентську плату в місяць протягом одного або більше років до тих пір, поки не розірвете контракт.

При цьому не важливо

  • чи потрібен вам номер на даний момент;
  • користуєтеся ви даними пакетом

Вам все одно доведеться платити абонентську плату.

Але в контракті є єдиний плюс — ви можете зателефонувати навіть в тому випадку, якщо на рахунку 0. Іншими словами без зв’язку ви не залишитеся. Хоча …

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector