Дзвінки за кордон. Найдешевший спосіб!

дзвінки за кордон
Після того як ми розглянули деякі тарифні плани і послуги для дзвінків в Польщу, Росію, Білорусію Казахстан і інші країни стало ясно, що за допомогою мобільних операторів дану проблему вирішити досить складно. Також розглядали дзвінки за допомогою загальновідомого Скайпу. Але основна проблема полягає в тому, що здійснити один — два дзвінки в місяць хвилин по 5-10 ще можна. А ось якщо Вам необхідно зв’язуватися з родичами або по роботі в невизначений час і дуже часто, то жодна з вище наведених послуг не може цього зробити.

Як найдешевше телефонувати за кордон?

Найбільш дешевим способом здійснити дзвінок за кордон, а саме в країни

  • Росія Москва, Ст.Петербург (стаціонарні)
  • Китай
  • Канада
  • Польща (стаціонарні)
  • Казахстан Алмати, Астана (стаціонарні).

Є використання IP телефонії. По суті це дзвінок за допомогою інтернет мережі, можна сказати, що це той же Viber або Скайп, але мені б хотілося згадати досить відомою в певних колах як Zadarma.

Суть в тому, що після реєстрації Вам відразу на рахунок надають суму в розмірі 0,5 долара, далі ви встановлюєте Sip-клієнт і підключаєте його своєму ID. А після поповнення хоча б ще на пів долара ви отримуєте дзвінки в вищевказані країни в розмірі 100 безкоштовних хвилин. І гроші при цьому залишаються на вашому рахунку.
Повна інформацію, знаходиться за цим посиланням.

підсумок

Замість висновку можна додати, що за допомогою навіть найдешевшого тарифного плану — без абонентської плати ви отримаєте 100 хвилин на 8 напрямків за кордон. І це все без будь-яких величезних платежів і абонплат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector