Спрощуємо роботу з Windows 7. При виконанні повсякденних завдань

виндовс 7
Середньостатистичний користувач Windows 7 зазвичай знає стандартні дії і ті, які потрібні йому безпосередньо для роботи. З тонкощами знайомі далеко не всі. Нижче наведено сім порад, які полегшать роботу з комп’ютером.

Перше з чого варто почати, так це навчитися користуватися пошуком, більшість користувачів витрачають величезну кількість часу на вишукування необхідно програми, пункту меню в панелі управління, особливо якщо даного пункту взагалі не видно тому як потрібно зайти в необхідний розділ. В кожному вікні будь-якої операційної системи Windows якщо рядок пошуку і даної рядком при належному навичці можна заощадити купу часу.

Звичайно ж не завжди можна знайти все за допомогою рядка, а все тому що потрібно знати що шукати. І наприклад щоб відключити повідомлення про поновлення простіше буде прочитати невелику статейку на http://www.softo-mir.ru/. Але вже в наступний раз ви будете це знати і вам досить буде згадати лише необхідний пункт меню.

Відключення автоуправління вікнами і збільшення вікна при перетягуванні

Система за стандартом змінює величину вікна, коли його переміщують до краю дисплея. Як показує практика, ця функція більше дратує, ніж приносить користь. При бажанні, її можна відключити. Робиться це в панелі керування, в розділі «Центр спеціальних можливостей». Там слід увійти в розділ «Полегшення роботи з мишею» і відключити автоупорядочіваніе вікон при їх переміщенні.

відображення розширень

Розширення необхідні для того, щоб зрозуміти, до якого типу належить обраний файл. Уже не складно згадати починаючи з якої версії розширення не відображаються, проте, це можна змінити налаштування так, щоб вони відображалися. Слід відкрити Провідник, вибрати кнопку Упорядкувати, виділити «Параметри папок і пошуку» і перейти до вкладки «Вид». Там слід зняти прапорець з функції приховування розширень.

зміна автозапуску

Для цього слід зайти в Панель управління, вибрати пункт «Автозапуск» в розділі «Обладнання і звук» і вказати, які дії повинні виконуватися системою при підключенні різних пристроїв.

Розміщення значків Робочого столу

При зміні дозволу екрану значки не відновлюються на колишньому місці розташування. Для вирішення цієї проблеми існує програма DesktopOK, що зберігає положення значків. Після зміни дозволу значки відновлюють своє попереднє місце розташування шляхом натискання кнопки миші.

Слідуючи цим невеликих хитрощів, кожен користувач може помітно полегшити собі роботу за комп’ютером і заощадити чималу кількість часу і нервових клітин. Щоб працювати з комфортом, необов’язково бути досвідченим програмістом і мати особливі знання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector