Spotify випустив Lite-версію фірмового додатка. Як встановити його в Росії

Spotify Lite

Музичний сервіс Spotify, який все ніяк не запуститься в Росії, випустив Lite-версію свого додатка для Android. Програма призначена для малопотужних пристроїв і користувачів з повільним інтернетом.

Стандартна версія програми займає близько 100 мегабайт в пам’яті смартфона, в той час як розмір Spotify Lite складає всього 13 мегабайт. У полегшеної версії сервісу відсутня можливість відтворення музики в максимально високій якості, збереження композицій для прослуховування офлайн, а також немає функції Spotify Connect. Замість цього програма дозволяє встановити обмеження на щомісячне споживання додатком мобільного трафіку.

Як і в стандартному клієнті, на головній сторінці Spotify Lite відображається список плейлистів, останні прослухані пісні і рекомендації сервісу. На панелі навігації розташовані кнопки «Домашній екран», «Пошук» і «Вибране».

Spotify Lite

Зараз додаток знаходиться в стадії бета-тестування і доступно тільки в бразильському Google Play. Проте, будь-який користувач може його скачати і встановити на свій пристрій вже сьогодні. Для цього потрібно завантажити ARK-файл Spotify Lite за цим посиланням і дозволити системі установку додатків з невідомих джерел в налаштуваннях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector