Способи усунення помилки 4005 в iTunes

Програма iTunes — справжня знахідка для користувачів пристроїв iPhone 5, 5s і інших «яблук», з її допомогою можна не тільки отримати доступ до контенту з інтернету, синхронізувавши девайс з комп’ютером, але і оновити або відновити прошивку смартфона. Зручність застосування і багатий функціонал зробили Айтюнс одним з найпопулярніших сервісів, який буде корисний кожному власникові апарата на базі iOS. Незважаючи на ряд безсумнівних переваг використання iTunes, програма не позбавлена ​​нерідко виникають в процесі роботи збоїв, причинами яких можуть виступати як програмні, так і апаратні несправності. Ідентифікувати помилку можна завдяки її коду, зазначеного в виводять повідомлення про неполадку. Досить часте явище при оновленні або відновленні прошивки iPhone 5, 5s — повідомлення з інформацією про критичну помилку 4005 в iTunes. З точністю сказати, чим спровокована проблема, неможливо, оскільки вона може бути викликана різними чинниками, але частіше за все коренем зла стають несправності елементів пристрою. Незважаючи на це, іноді вирішити питання допомагають і програмні методи, які користувач зможе застосувати самостійно. До того ж в ряді випадків навіть найпримітивніший дію здатне виправити помилку 4005 в Айтюнс, тому починати краще з простих рішень, у міру необхідності переходячи до більш складним варіантів.

Способи усунення помилки 4005 в iTunes

Методи усунення помилки 4005 в iTunes.

Способи усунення помилки 4005 в iTunes

Визначити причину «на око» без технічної діагностики пристрою не представляється можливим, але спробувати можливі шляхи розв’язання програмним методом буде незайвим. Так що перш ніж бігти стрімголов в сервісний центр, краще спробувати щастя виправити помилку 4005 в iTunes своїми силами, тим більше що дії, спрямовані на усунення збою, не вимагають від користувача якихось особливих навичок, але можуть бути досить ефективними.

Спосіб 1. Заміна USB-кабелю

До помилок в програмі Айтюнс часто призводить неоригінальний USB-шнур, навіть якщо він сертифікований Apple. З цієї причини рекомендується використання виключно оригінального кабелю, що йде в комплектації до iPhone 5 / 5s або іншому використовуваному «яблучному» пристрою. Слід ретельно оглянути використовуваний шнур на предмет пошкоджень і будь-яких дрібних дефектів, при виявленні яких заміна обов’язкове.

Перевірити USB-кабель

Спосіб 2. Перезавантаження пристроїв

Іноді питання моментально вирішується за допомогою перезавантаження комп’ютера або ноутбука, а також iOS-пристрої, із застосуванням для нього примусового відключення. Такі прості дії допомагають в разі системного збою, але якщо помилка 4005 в iTunes з’являється знову, процес усунення неполадки потребують більш серйозного підходу.

Спосіб 3. Сканування на віруси

Частою причиною програмних збоїв є шкідливе ПО, оселилося на комп’ютері і спровокувало пошкодження файлів Айтюнс. Просканувавши комп’ютер і видаливши віруси при їх наявності, потрібно перезавантажити ПК і спробувати провести процедуру відновлення iPhone 5 / 5s знову.

Сканування на віруси

Спосіб 4. Оновлення iTunes

Для коректної роботи на комп’ютері повинна бути встановлена ​​найсвіжіша версія програми, тому при наявних оновлення слід їх встановити. Іноді помилка 4005 викликана неповною установкою файлів програмного забезпечення при попередньому оновленні або їх пошкодженням. Подивитися наявність варіантів можна в розділі «Довідка» — «Оновлення».

Спосіб 5. Повторне iTunes

Ще один метод вирішення проблеми — видалення програми з подальшою її ніж встановлювати. Повністю видаливши Айтюнс з розділу з встановленим на комп’ютері програмним забезпеченням, слід завантажити інсталятор останньої версії з офіційного ресурсу і виконати установку програми.

видалення iTunes

Спосіб 6. Оновлення драйверів

Пошкоджені або просто застарілі драйвери також можуть стати причиною дисгармонії і відсутності можливості оновити або відновити iPhone. Рекомендується освіжити драйвери, після чого спробувати відновити процедуру.

Спосіб 7. Відновлення Windows

Інструменти операційної системи дозволяють також повернутися до свого попереднього стану, коли помилки 4005 ще не виникало. Якщо проблема пов’язана з системним збоєм, такий варіант вирішення цілком ефективний.

Спосіб 8. Відновлення записів реєстру

Для автоматичного відновлення файлів реєстру використовуються такі інструменти як WinThruster, що забезпечують сканування і виправлення помилок. Перед процедурою програмою створюється резервна копія. Вручну виправляти записи реєстру можна тільки при наявності відповідних навичок, оскільки навіть незначний неправильна дія може спричинити за собою серйозні неприємності. Перед процедурою також необхідно виконати резервне копіювання.

Відновлення за допомогою WinThruster

Спосіб 9. Режим DFU

Часто допомагає впоратися з відновленням iPhone 5, 5s або іншого «яблука» аварійний режим DFU. Для застосування даного способу слід виконати ряд дій:

  • вимикаємо Айфон стандартним чином;
  • підключаємо пристрій до комп’ютера за допомогою оригінального USB-кабелю;
  • виконуємо запуск сервісу iTunes;
  • тиснемо «Power» і утримуємо її протягом 3 секунд, після чого, не відпускаючи кнопки харчування, натискаємо «Home» і тримаємо обидві ці кнопки одночасно;
  • через 10 секунд відпускаємо «Power», але не «Home»;
  • кнопку «Додому» утримуємо далі, поки Айтюнс не з’ясує «яблуко» в DFU.

Перехід в режим DFU

Виконані дії призведуть до можливості відновлення в аварійному режимі. Користувачеві буде запропоновано єдиний варіант подальших дій — жати кнопку «Відновити iPhone» і слідувати підказкам на екрані.

Спосіб 10. Використання іншого комп’ютера

Замість того щоб йти нелегким шляхом і застосовувати варварські методи з перебиванием операційки, краще скористатися іншим комп’ютером зі встановленою на ньому останньою версією iTunes. Але якщо та ж проблема виникає і на іншому ПК, то можна повністю виключити програмні несправності і приступити до більш радикальних заходів.

Помилка 4005 в Айтюнс дійсно може носити серйозний характер і не зважитися вищепереліченими методами. Але не поспішайте оплакувати смартфон, адже якщо до справи приступить професіонал, можливо, проблема безболісно усунутися з мінімальними вкладеннями коштів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector