Як відключити рекламу в uTorrent?

Просунуті користувачі, які прагнуть до пізнання всього нового, бажаючі завантажувати щодоби великі обсяги інформації (наприклад, відеофільми), впевнено дадуть відповідь, що їм незмінно допомагає здійснювати всі заплановані дії uTorrent. Не дивно, що при опитуванні користувачів, значно більшість віддає перевагу саме цьому безкоштовного додатку, що займає невеликий простір.

Всі створені раніше програми підлягають оновленню. Розробники вносять зміни, бажаючи вдосконалити деякі функції або додати абсолютно нові. Торрент також систематично оновлюється, але, на жаль, остання версія uTorrent, деякими користувачами сприймається критично, в зв’язку з тим, що розробники впровадили в неї рекламу.

Блокуємо рекламу uTorrent

Постійно спливаюча реклама в uTorrent може уповільнити роботу комп’ютера

Якщо таке нововведення дратує або просто заважає спокійно працювати, існує кілька способів ліквідувати дану проблему, слід лише ознайомитися з рекомендаціями, як прибрати рекламу в uTorrent.

Відключення в налаштуваннях програми

Якщо глибоко вникнути в налаштування будь-якої програми, можна запримітити безліч корисних функцій і можливостей, які через незнання зовсім не використовуються користувачами. В налаштуваннях торрента також легко знайти шлях, що дозволяє відключити нав’язливу рекламу.

зміна налаштувань

У торрент останніх версій розміщені два блоки реклами, розташовані у верхній і нижній частинах вікна. В принципі, вони практично не заважають нормальній роботі з додатком, але при виникненні подразнення щодо реклами, можна внести зміни в налаштування, після чого реклама зникне миттєво.

Як виглядає реклама в uTorrent

Отже, маючи на меті будь-що-будь дізнатися, як прибрати рекламу в торренте, слід звернутися до досвідчених користувачів або самостійно ознайомитися з інструкцією.

Спочатку необхідно запустити саму програму, після чого клікнути по пункту меню «Налаштування». Трапляється так, що через надмірне хвилювання користувачеві складно навіть відшукати це меню, тоді можна просто одночасно затиснути дві клавіші «Ctrl» + «P», які посприяють запуску меню налаштувань.

У вікні, проглядаються два поля. Ліворуч наводить додаткові можливості, що дозволяють вносити певні зміни в налаштування. Але, оскільки в нас цьому випадку турбує тільки питання, як відключити рекламу в uTorrent, необхідно клікнути по останньому підрозділу «Додатково».

Після цього відкриється нове вікно, в якому у верхній частині буде знаходитися поле «Фільтр». Саме в нього слід вписати слово «offer». Це дозволить швидко і досить просто розшукати необхідний параметр.

налаштування uTorrent

Через кілька секунд, у вікні буде представлений список всіх знайдених параметрів із зазначеним словом. Усі наступні кроки будуть найбільш відповідальними, що дозволяють не тільки зрозуміти, як відключити рекламу в торренте, але і переконатися на практичному досвіді, що все це виконується нескладно, якщо бути уважними.

У списку необхідно відшукати тільки два рядки з наведеними нижче важливими параметрами. Перший, offers.left_rail_offer_enabled, пов’язаний з рекламним блоком, розташованим в нижній частині програми, точніше, знизу в правому куті. А другий параметр, offers.sponsored_torrent_offer_enabled, є регулювальником блоку реклами, розташованого у верхній частині торрента.

Праворуч розташовується стовпчик, в якому прописана інформація про працездатність цього параметра. Якщо в поле «Значення» навпроти позначених параметрів користувач бачить «true», це свідчить про те, що рекламні блоки знаходяться в робочому стані і відображають запущену рекламу.

Щоб відключити рекламу, необхідно в поле «Значення» встановити «false». А зробити це досить просто. Можна двічі клікнути по потрібному рядку, після чого у вікні вибору встановити «false». Також можна просто клікнути один раз по рядку, щоб вона виділилася, після цього в нижній частині вікна встановити галочку на пункті «Ні».

Міняємо значення на false

Тепер, після перезапуску програми, користувач зможе переконатися в тому, що йому вдалося успішно відключити рекламні блоки. Однак необхідно пам’ятати, що при вирішенні провести оновлення торрента, рекламні блоки можуть знову з’явитися.

Звичайно, тепер це дійство не зможе спровокувати проблему, оскільки користувач уже знає, як прибрати рекламу в uTorrent.

Відключення за допомогою програм

Існує категорія користувачів, що віддають перевагу вирішувати будь-які проблеми за допомогою певного програмного забезпечення. Дійсно, існують програми, що дозволяють вирішити питання не тільки з відключенням реклами в торренте, але і в браузерах в тому числі.

програма Adguard

Заздалегідь подбавши про інсталяції такої програми, як Adguard, користувачеві вдасться легко відключити реклами в uTorrent, а також позбутися від неї на всіх веб-сторінках.

AdBlock для uTorrent

Запустивши програму, необхідно буде перейти в підміню «фільтровану додатки», розташоване з лівого боку вікна.

У нижній частині вікна утиліти є кнопка «Додати додаток», по якій необхідно клікнути. Залишається тільки в провіднику вказати шлях розташування торрента і підтвердити внесені зміни натисканням кнопки «Ок». Після цього ніяка реклама більше не потривожить користувача ні при відкритті торрента, ні веб-сторінок.

Скрипт Pimp my uTorrent

Програмісти намагаються задовольняти запити споживачів своїх послуг, внаслідок чого з’являються нові програми, скрипти та програми, що значно полегшують виконання багатьох завдань.

Одним з таких успішних скриптів є Pimp my uTorrent, здатний самостійно вносити зміни в налаштування торрента і швидко відключати рекламні блоки.

Щоб запустити цей скрипт, його спочатку скачують, після чого дозволяють доступ до uTorrent. І вже після перезапуску програми, всі рекламні блоки будуть відключені.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector