Способи усунення помилки 0xe8000065 в iTunes

Власники iPhone 5s і інших «яблучних» пристроїв часто стикаються з проблемами при роботі з програмою iTunes. Незважаючи на ряд численних переваг використання сервісу, багатий функціонал, доступний користувачам Apple-девайсів, який включає не тільки опції медіа плеєра, але і можливість поновлення, відновлення прошивки iOS, помилки в Айтюнс не є рідкістю. Будь-який з процесів програми, будь то синхронізація або перепрошивка, може бути перерваний повідомленням про помилку з різних причин. Код, зазначений в повідомленні, оповіщає про можливі провокують факторах неполадки, звужуючи коло пошуку вирішення проблеми. Помилка підключення 0xe8000065 iPhone до iTunes виникає при спробі синхронізації пристрою Apple з програмою, перериваючи процедуру. Причин з’явився збою може бути кілька, тому, застосовуючи по черзі кожне з можливих рішень, можна позбутися від проблеми.

Способи усунення помилки 0xe8000065 в iTunes

Як усунути помилку 0xe8000065 в iTunes.

Способи усунення помилки 0xe8000065 в iTunes

Не варто сильно турбуватися, якщо ви побачили повідомлення про збій, в більшості випадків питання усунення неполадки вирішується швидко і просто, тому позбутися від невідомої помилки 0xe8000065 можна самостійно.

Спосіб 1. Перезавантаження пристроїв

Часто саме найпримітивніше рішення у вигляді перезавантаження пристроїв усуває системний збій, тим більше шанси виправити помилку 0xe8000065, що виникла під час запуску програми iTunes, високі, якщо вона «порадувала» своєю присутністю вперше. Дебют неполадки може бути викликаний незначним збоєм, для ліквідації якого слід відключити iPhone 5s (або інше iOS-пристрій) від комп’ютера, потім примусово перезавантажити «яблуко» і комп’ютер в стандартному режимі, після чого знову підключити смартфон за допомогою USB-шнура, запустити Айтюнс і спробувати виконати роботу знову.

Спосіб 2. Заміна USB-кабелю

До помилок підключення нерідко призводить використання неоригінальних або пошкодженого кабелю, так що навіть якщо USB-шнур сертифікований Apple, це не завжди забезпечує коректну роботу. Рекомендується застосовувати тільки кабель, що йде в комплектації до iPhone 5s або іншому використовуваному iOS-пристрою. Крім того, необхідно оглянути USB-шнур і при наявності пошкоджень обов’язково його замінити.

Замінити USB-кабель

Спосіб 3. Підключення до іншого USB-порту

Проблема може полягати також в несправності роз’єму комп’ютера, тому варто спробувати підключитися до іншого USB-порту. У випадку з комп’ютером рекомендується використовувати роз’єм на задній стінці корпусу, для ноутбука різниці немає, але до порту 3.0, який візуально відрізняється від інших синім кольором, краще не підключати. Виконувати підключення потрібно безпосередньо до ПК, не застосовуючи різні хаби, перехідники тощо. Д. Рекомендується також відключити від комп’ютера інші USB-пристрої за винятком миші / клавіатури і iPhone.

Спосіб 4. Оновлення iTunes

Щоб забезпечити коректну роботу програми, важливо стежити за оновленнями і встановлювати найсвіжіші версії. Подивитися доступні варіанти можна з меню «Довідка» — «Оновлення». Виконавши установку останньої версії програми, необхідно перезавантажити комп’ютер, потім перевірити, чи не з’являється помилка 0xe8000065 знову.

Спосіб 5. Очищення папки «Lockdown»

В усуненні помилки iTunes 0xe8000065 може допомогти також очищення каталогу «Lockdown». Ця папка зберігає інформацію про використання програми. Видалити з неї дані можна наступним чином:

  • відключаємо iPhone 5s або інше використовується iOS-пристрій від комп’ютера;
  • закриваємо Айтюнс;
  • забиваємо в рядок пошуку «% ProgramData%»;
  • знаходимо в каталозі папку «Apple» і всередині неї «Lockdown»;
  • тиснемо правою кнопкою миші по цій папці і з випав меню вибираємо опцію «Видалити», після чого перезавантажуємо комп’ютер, щоб зміни вступили в силу.

Очищення папки «Lockdown»

Спосіб 6. Оновлення Windows

Застарілі компоненти системи також можуть викликати збій в програмі iTunes. Щоб завантажити доступні оновлення, потрібно перейти до «Центру оновлень» ОС через панель управління або вікно параметрів (для десятої Віндовс). Тут потрібно виконати пошук доступних оновлень і їх установку, після чого перезавантажити комп’ютер. Це дозволить виконаним змін виправити виникають при роботі ОС збої, в тому числі позбутися від помилки 0xe8000065.

Спосіб 7. Перевстановлення iTunes

Ефективний спосіб усунення помилок в Айтюнс — повторна установка софта. Спочатку програму разом з її компонентами необхідно повністю видалити з комп’ютера. Полегшити завдання можуть сторонні додатки, призначені для цих цілей, наприклад, Revo Uninstaller. Після процедури видалення потрібно перезавантажити комп’ютер, а потім встановити останню версію програми з офіційного ресурсу.

Revo Uninstaller

Спосіб 8. Відновлення в iTunes

Якщо попередні методи не впоралися з помилкою 0xe8000065 iTunes, можна піти на крайні заходи, перепрошити пристрій. При відновленні Айфона всі призначені для користувача дані будуть загублені, тому рекомендується спочатку зробити резервне копіювання. Потрібно також завантажити з офіційного джерела свіжу версію iOS, після чого запустити процес відновлення і почекати його завершення. Спосіб перепрошивки в iTunes актуальний, коли помилка 0xe8000065 з’являється при синхронізації, але підключення проходить успішно.

Якщо жоден з вищеописаних методів не допоміг і програма не визначає пристрій, швидше за все, проблема криється в апаратній частині, тоді допомогти у вирішенні питання зможуть професіонали сервісного центру.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector