Список найкращих груп в Телеграм: найцікавіші чати

Музичні групи

У даній рубриці більше 500 каналів. Це говорить про те, що музичні групи набирають популярності. Тут представлені як голосові треки, так і інструментальні. Слухати музику можна безкоштовно прямо з месенджера. Канали поділені на жанри, але більш затребувані — збірники, де зібрані всі різновиди музики.

Популярними музичними групами в Telegram є:

 • @muzikys — відібрані тільки найкращі твори і англомовні новинки. Аудиторія налічує понад 200 000 користувачів.
 • @rhymeru — представлені музичні новини, новинки, відеокліпи.
 • @music_by_mood — тільки нові треки для підняття настрою. Фонотека регулярно оновлюється.
 • @ Mp3_chat — чат, в якому можна і поспілкуватися, і знайти хорошу музику.

Створення групи в Telegram

Ігрові групи

Тут публікуються ігрові новини, повідомляється про оновлення, про зломи, про халявної роздачі ігор в цифровому магазині.

Кращі ігрові об’єднання:

 • @EasyAPK — безкоштовні ігри для Android-пристроїв.
 • @igromania — офіційний канал месенджера.

На замітку: боти в Telegram

Групи знайомств

У співтоваристві ви зможете обзавестися новими знайомствами, знайти друзів, спілкування з протилежною статтю може перерости в серйозні стосунки. В чатах знайомств можна переглядати фото і інформацію про інших людей, а також викладати інформацію про себе.

Познайомитися можна тут:

 • @matchmaker_bot — чат-бот, де потрібно вказувати своє ім’я і завантажувати фотографію. Як фото допустимо використовувати будь-яке зображення.
 • @ Flirt2_bot — не потрібні додаткові дії у вигляді публікації імені або завантаження фотографії. Спілкування на рівні: питання — відповідь.

Дівчина перед ноутбуком

бізнес групи

Категорія включає в себе бізнес-процеси, проекти, ідеї розвитку і просування власної справи. Секрети ведення бізнесу, маркетингові ходи і різні поради для успішного заробітку.

Для отримання інформації про бізнес можна вступити сюди:

 • @odeepwebchat — обговорюються види тіньових доходів;
 • @startupchat — поради для новачків, перспективні ідеї.

Криптовалюта і трейдинг

Звідси ви будете дізнаватися найсвіжіші новини зі світу криптовалюта і трейдингов. Цікаві і важливі факти, аналітичні статті, які допоможуть зробити торгівлю ефективної, а також розкриють секрети про те, як отримати прибуток.

Перелік груп, де можна отримати корисну інформацію:

 • @BitLenta — зібрані всі новини про криптовалюта.
 • t.me/ProTrading — особлива увага приділяється біткоіни і його ФОРКОМ, а саме: теханализ, корисні поради, рекомендації, прогнози.

Рука вказує на екран з логотипом Telegram

Рекламні чати

Використовуються для проведення опитувань серед зацікавлених учасників. Також з їх допомогою можна дізнатися громадську думку, що стосується будь-якого питання, провести маркетингове дослідження. В чаті є можливість налагодити зв’язок між клієнтами і менеджерами, а ще звернутися за допомогою до фахівців в певній галузі. У таких групах рекламується все, що побажаєте.

Рекламні чати:

 • @qprVP — взаємна реклама.
 • https://t.me/chatreklama — можна розміщувати рекламні оголошення на будь-яку тематику.

Де можна знайти групу

Знайти потрібну групу в месенджері у вас не вийде, так як в Телеграм немає списку з наявними спільнотами. Для цього існують спеціальні каталоги або сторонні сайти.

Дві дівчини перед ноутбуком

Це цікаво: як розкрутити канал в Telegram

В інтернеті можна знайти сайти з добірками. Відвідавши сторінку-каталог, ви побачите перелік чатів, доданих іншими адміністраторами. Одним з таких сайтів є «Tlgrm.pro» (http://tlgrm.pro/groups). На майданчику представлено 18 тематичних розділів, а також є пошуковий рядок.

Ще один сайт зі списком груп, каналів і ботів носить назву «ProTelegram» (https://protelegram.ru/2017/08/17/top_300_channels_bots_groups_telegram_2017/). У ньому інформація розбита на 25 категорій. Загалом, добірка включає в себе 300 посилань.

Також для пошуку служать соціальні мережі. Для цього вам необхідно ВКонтакте або Фейсбуці знайти цікавий паблік і подивитися, чи є там посилання на групу в Телеграм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector