Sony Xperia XZ Premium отримав оновлення до Android 8.0 Oreo

Компанія Sony випустила оновлення Android 8.0 Oreo для смартфона Xperia XZ Premium. Крім нової версії операційної системи, цей апдейт додає пристрою кілька додаткових можливостей.

3D-конструктор моделей — функція 3D-сканування, вперше представлена ​​в смартфонах Xperia XZ1 і XZ1 Compact. Вона дозволяє сканувати голову, обличчя, їжу або будь-який інший невеликий об’єкт, перетворюючи його в 3D-зображення менш ніж за 60 секунд. Ви можете ділитися готовими зображеннями з друзями, використовувати знімки в якості живих шпалер, відправити 3D-наклейку в месенджер, або завантажити її на сайт, наприклад, Sketchfab, створений для публікації 3D-моделями. Доступна можливість використання 3D-аватара для зйомки в режимі доповненої реальності, а також ви можете відправити модель на 3D-принтер, щоб зробити з неї незабутній сувенір на пам’ять.

Предиктивне зйомка (режим розпізнавання посмішки). Ця функція постійно контролює процес фотографування і автоматично запускає буферизацию зображення при виявленні посмішки або дії ще до того, як ви натиснете кнопку спуску затвора.

Слідкуючий автофокус в режимі серійної зйомки — розпізнає, відстежує і знімає швидко рухомі об’єкти, забезпечуючи чітке якість картинки при зйомці в русі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector