Як виправити проблеми з Wi-Fi на iPhone 8, 8 Plus і iPhone X

iPhone

Власники iPhone X, iPhone 8 і 8 Plus скаржаться на проблеми з роботою Wi-Fi. Одні не можуть під’єднатися до Wi-Fi-мереж, отримуючи повідомлення про введення неправильного пароля, а у інших постійно відключається з’єднання або швидкість передачі даних дуже низька.

Основна причина цих проблем — модуль Wi-Fi, який встановлений в iPhone X, iPhone 8 і 8 Plus. На щастя, в більшості випадків проблему можна вирішити одним із способів, перерахованих нижче.

1. Виконайте примусову перезавантаження смартфона

Зверніть увагу, що спосіб зробити примусову перезавантаження на нових моделях iPhone змінився. Ось так вона робиться на iPhone X, iPhone 8 і 8 Plus:

 • Швидко натисніть і відпустіть кнопку Збільшення гучності.
 • Швидко натисніть і відпустіть кнопку Зменшення гучності.
 • Затисніть Бічну кнопку, поки не з’явиться логотип Apple.

2. Відключіться від мережі Wi-Fi і підключіться заново

Якщо з’являється повідомлення про неправильному введенні пароля, але ви ввели його правильно, то спробуйте натиснути «Забути мережу Wi-Fi», а потім підключитися до неї заново.

Щоб зробити це, зайдіть в «Налаштування» → «Wi-Fi» і натисніть пункт «з’єднуватися з цією мережею». Після цього поверніться в меню «Wi-Fi» і спробуйте підключитися до мережі знову.

3. Скиньте налаштування мережі

Більшість проблем також можна вирішити, скинувши настройки мережі. Це видалить всі дані, пов’язані з Wi-Fi-мережами. Для цього треба зайти в «Налаштування» → «Основні» → «Скидання» і виберіть «Скинути настройки мережі».

4. Вимкніть VPN

Якщо ви міняли VPN в настройках або через спеціальний додаток, спробуйте відключити VPN. Це можна зробити в меню «Налаштування» → «Основні» → «VPN». Якщо ви скачували спеціальний додаток, вимкніть VPN в ньому.

5. Вимкніть сервіси Wi-Fi

Зайдіть в «Налаштування» → «Конфіденційність» → «Служби геолокації» → «Системні служби» і активуйте перемикач «Мережі Wi-Fi». Це стосується тільки використання вашої геолокації, тому повністю Wi-Fi не відключиться.

6. Встановіть інший DNS

Часто проблеми виникають через DNS-серверів, налаштованих неправильно. В такому випадку можна переключитися на Google DNS або OpenDNS. Для цього треба зайти в «Налаштування» → «Wi-Fi», виберіть потрібну мережу і натисніть на іконку у вигляді літери «i». В поле Router і DNS потрібно ввести наступні значення:

 • Google DNS:
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS:
  • 208.67.222.222
  • 208.67.222.220

7. Налаштуйте iPhone заново

Якщо жоден з перерахованих вище пунктів не допомагає, останнім варіантом вирішення проблем залишається налаштувати свій смартфон через iTunes заново. Перед цим потрібно зробити копію системи, яку потім можна буде відновити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector