Вийшли другі публічні бета-версії macOS 10.14 і tvOS 12

macOS

Apple випустила другі публічні бета-версії macOS 10.14 Mojave і tvOS 12. Для установки цих оновлень не потрібен акаунт розробника, досить лише зареєструватися у відкритій програмі бета-тестування Apple.

Щоб встановити tvOS 12 beta 2, потрібно зайти в «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення ПЗ», а бета-збірку macOS 10.14 можна завантажити в Mac App Store.

На момент написання замітки невідомо, що нового в цих оновленнях. Ймовірно, вони спрямовані на підвищення стабільності системи і виправлення помилок, але якщо ми помітимо в них якісь зміни, то оперативно розповімо вам про них.

tvOS 12 сумісна з приставками Apple TV четвертого і п’ятого поколінь. Цей апдейт додає їм оновлений інтерфейс, підтримку об’ємного звуку Dolby Atmos, а також можливість залогініваться в різні додатки для перегляду контенту з аккаунтом Apple без введення пароля. Крім того, з’являється новий скрінсейвер з денними і нічними фотографіями Землі, знятими космонавтами з Міжнародної космічної станції.

У macOS 10.14 Mojave додана темна тема оформлення, динамічна зміна шпалер залежно від часу доби, оновлений Finder і Quick Look, можливість запускати камеру на iPhone за допомогою функції Continuity Camera, а також деякі додатки Apple, портований з iOS. Крім того, Apple збільшила захищеність операційної системи, додавши в настройки нові опції безпеки. Детальніше про нововведення в macOS 10.14 Mojave ви можете дізнатися з огляду на нашому сайті.

    Ссылка на основную публикацию
    Adblock
    detector