Смартфони 2016 очікувані флагмани на сьогодні

флагмани 2016
З огляду на, що кожен виробник може існувати тільки в тому випадку, якщо буде випускати все нові і нові девайси, то прогнозувати з кожним роком стає все простіше і простіше, тому як всі основні виробники смартфонів порадують любителів електронних пристроїв черговими новинками. Ну і звичайно ж серед них присутній новий Iphone, що перетворив кореєць — Samsung Galaxy, а також флагманські моделі компаній LG, Motorola і HTC. Але про все по порядку.

Apple Iphone 7

Цей довгоочікуваний смартфон, черги за яким, в деяких країнах шикувалися за кілька годин до старту продажів. Хоча сенсу в цьому просто — немає і купити смартфон вже на наступний день можна без черги. У нас же за появою тієї чи іншої новинки можна стежити на сторінці мобільні телефони в Хоммс.

Чутки про нього пішли ще на початку минулого року, коли з деяких джерел стало відомо, що в новому смартфоні НЕ буде всім звичайного роз’єму Mini Jack. Все це, підтвердилося, коли з’явилися перші ескізи електронного пристрою. За заявою розробників, вони відмовилися від стандартного роз’єму для навушників, на користь універсального порту, під назвою LIGHTNING. При чому всі ці чутки як і початкові так і більш пізні, як правдиві так і не дуже, все вони швидше за все поширюються маркетологами компанії Apple, щоб час від часу підігрівати фанатів і нагадати про своє існування. Також, трохи зміняться габарити пристрою, а саме зменшитися товщина до 6,1 міліметра.

Швидше за все, розробники скорегують і зовнішній вигляд смартфона, однак ніяких точних даних поки немає. Збільшиться дозволу екрану до 2K, обсяг оперативної пам’яті збільшать до 3Гбайта. Також важливий факт для користувачів, які багато подорожують, і доводиться економити на заряді акумулятора. У новій моделі ємність акумулятора складе 3100 міліампер / год. Але найцікавіше — це модель з вбудованою пам’яттю в 256 Гбайт.

Samsung Galaxy S7

Новин, або подробиць про це флагмані дуже довгий час не з’являлося взагалі. В інтернеті викладалися лише креслення, і обривки технічної інформації. Але ось кілька місяців тому, завдяки анонімному співробітнику SAMSUNG стали відомі багато його параметри.

По-перше, новинка буде мати 5,1 дюймовий екран, стандарту QHD (технологія AMOLED), обзаведеться також тонким, металевим влагозащитним корпусом. Будуть моделі з двома працюючими модулями SIM карт. За обсягом акумулятора, точних даних немає, відомо лише, що він точно буде збільшений.

По-друге, смартфон буде мати відмінну фото і відео камеру, з фірмовою системою авто фокусування, з підвищеним рівнем насиченості кольорів. Подібна система встановлена ​​на деяких дзеркальних фотоапаратах CANON.

Одним з нововведень для смартфонів SAMSUNG стане і відсутність знімного акумулятора. Розробники давно думали над такою ідеєю, і зараз, швидше за все втілять її в життя. Залишається сподівається, що шанувальники даного смартфона позитивно поставляться до нововведення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector