Смартфон Huawei P10 Plus: зовнішній вигляд і технічні характеристики пристрою —


До числа новітніх смартфонів, випущених китайським виробником Huawei, відноситься модель P10 Plus. Вона була лише незначно розширена і подовжена в порівнянні зі своєю попередницею. Це пояснюється виробленням універсальних і найбільш зручних для користувачів параметрів, яких дотримуються всі провідні бренди. Основним зовнішнім гідністю цього пристрою є збільшена до 5,5 дюймів діагональ дисплея.

Дизайн і ергономіка нового смартфона Huawei

Дизайн нового смартфона Huawei майже не відрізняється від зовнішнього вигляду попередньої моделі P10. На сайті http://www.technopark.ru/ можна розглянути кожну деталь корпусу цього пристрою. Його довжина і ширина були збільшені, що дозволило подовжити діагональ дисплея. Товщина залишилася на колишньому рівні, але апарат поважчав на 20 м Кришка з металу на задній панелі гаджета плавно перетікає в закруглені боковини.

Смартфон повністю поміщається в руці, а розширення його екрану на 5 мм і раніше дозволяє дотягнутися великим пальцем до будь-якого значка по горизонталі. Довжина дисплея знижує зручність управління гаджетом по вертикалі, так як користувачу доводиться перехоплюватися для взаємодії з далеко розташованими елементами. Але виробник усунув цю проблему за допомогою впровадження спеціальної функції. Вона допомагає створити зменшену копію панелі і перемістити її до будь-якого кута.

Технічні характеристики і екран смартфона

Відмінною особливістю нової моделі P10 Plus є потужний електронна начинка. Вона включає кілька базових елементів:

  • 8-ядерний процесор під назвою Kirin 96;
  • інноваційна графіка за рахунок впровадження ядра Mali-G71 MP8;
  • 64 Гб вільного простору (з них 11 Гб резервується для системних файлів);
  • 4 Гб оперативної пам’яті, що забезпечує функціональність гаджета;
  • можливість розширення обсягу сховища до 256 Гб за допомогою карти microSDXC.

Екран нового смартфона Huawei з технологією IPS має роздільну здатність 2560х1440 точок. Це забезпечує максимальну щільність, чіткість виведеного на дисплей зображення. Правильна передача кольору, насиченість і контрастність гарантовані заводськими настройками, але при необхідності їх можна змінити за допомогою колірного кола. Ще однією перевагою є широкий кут огляду, стабілізуючий якість картинки незалежно від точки, з якої користувач дивиться на неї. Гаджет має додатковою функцією фільтрації випромінювання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector