Смарт смс МТС підключити або відключити Кому вигідно?

Дана послуга виходячи з назви призначена для користувачів смартфонів, які досить часто відправляють смс повідомлення. Але по суті для користувачів телефонів з операційною системою і великим екраном більш цікава будь-яка послуга яка включає в себе безкоштовне або дешеве підключення до інтернету.

Кому вигідно підключити дану послугу?

Тому слід розібратися, хто буде в плюсі ​​при підключенні послуги смарт смс. Адже суть послуги полягає в тому що Вам протягом доби надається можливість відправити 30 смс повідомлень за 35 копійок. І при цьому тільки абонентам МТС. Але якщо у вашому тарифі надається можливість використання послуг які дають можливість підключити смс пакет, то підключати додатково дану послугу може і не потрібно.

Як підключити смарт СМС.

Для підключення необхідно відправити USSD запит виду — * 101 * 101 #. З вашого рахунку буде знята сума в розмірі 35 і щодня нараховуватиметься смс. Хоча буває і так що після активації на другий день потрібно знову відправляти запит. У мене на різних номерах було по різному.

Як відключити смс з послугою смарт.

Для отклченія необхідно відправити запит виду — * 101 * 102 #

Якщо з Вашого рахунку постійно знімаються будь-які гроші, то найкращим чином буде зателефонувати оператору МТС і запитати щоб Вам надали звіт про Ваших заощадженнях на рахунку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector