Послуга пакет ММС Київстар — відключення підключення суть послуги

Виходячи з назви послуги — «Пакет ММС», компанія київстар надає можливість абонентам, які користуються відправкою мультимедійних повідомлень (ММС) зменшити вартість відправки одного повідомлення.

Але це так говорить реклама компанії київстар, а як це відбувається в дійсності зараз розберемося. І що найголовніше якщо у вас є смартфон з доступом до інтернету через той же Київстар, то Ніка послуги з відправлення ММС вам просто не потрібні.

Вартість і суть послуги ММС київстар.

При замовленні послуги ви отримуєте протягом 7 днів можливість відправляти 10 ММС повідомлень і при цьому вартість 10 повідомлень обходитися в 2 грн на ті ж 7 днів. Але не залежно від того використовуєте ви ММС повідомлення чи ні — з вашого рахунку кожні 7 днів знімається 2 грн. Навіть якщо ви відправили тільки одне повідомлення. А так як зараз можна підключити інтернет вартістю скажімо по 1 грн в день або відправити фотографію з телефону через соціальну мережу, а доступ до інтернету навіть без підключення послуг — вистачає, то можна сказати — послуга безглузда. Хоча трохи краще ніж такі послуга як погода київстар або той же маячок.

Як відключити і підключити послугу.

Для відключення використовуйте USSD код — * 100 * 64 * 2 #
Для підключення — * 100 * 64 * 1 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector