Безлімітні пакети київстар для дзвінків. Порівняння і аналіз

безлімітні пакети київстар
Для початку слід внести ясність, що фактично повністю безлімітних пакетів — не існує, іншими словами немає таких тарифних планів, в яких можна заплатити якусь «енну» суму в місяць і при цьому необмежено дзвонити на номери інших операторів, необмежено користуватися інтернетом і так далі .

Зараз же безлімітними називаються ті тарифи, в яких надаються достатню кількість послуг, яке при використанні одним абонентом протягом місяця складно витратити. На даний момент всі безлімітні тарифи практично для кожного оператора сформували такий набір послуг:

— безліміт всередині мережі
— більше 2000 хвилин на інші оператори
— більше 10 Гб інтернет трафіку в місяць

Якщо з першими двома пунктами ще можна погодитися, то будь-яке обмеження трафіку призводить до того, що за ним необхідно стежити. З цієї причини можна сказати, що безлімітного мобільного інтернету у нас на даний момент — ні.

Безлімітні пакети Київстар

У Київстарі під критерії безлімітних потрапляє 2 тарифних плани Все для Vip і все для Vip Екстра.

Все для VIP

Все для VIP Екстра

Абонентська плата

600 грн

900 грн

Дзвінки в мережі київстар

безлим

Безлім

Дзвінки на інші оператори

2000 хвилин

4000 хвилин

Інтернет

10 гігабайт

12 гігабайт

СМС

1500 шт. на всі мобільні оператори

2000 штук на всі оператори

Варто відразу сказати, що дані пакети є контрактними і відповідно даний пакет після підключення можна просто вимкнути і покласти на полицю, не залежно від того користуєтеся ви послугами компанії Київстар чи ні, кожен місяць буде нараховуватися абонентська плата. І для того щоб закрити контракт Вам доведеться заплатити всю суму. Ось тут докладніше розглянуто різниця між контрактом і припейдом.

замість висновку

Підключити безлімітні пакети Київстар можна тільки уклавши контакт, а для цього необхідно прийти в магазин Київстар або сервісний центр і надати паспорт і код. Скористатися даними тарифами на передплаченого основі — неможливо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector