Дзвінки в Казахстан. Як зателефонувати з України. + ❼❼

Казахстан
Продовжуємо тему дзвінків за кордон і після аналізу таких країн як Польща, Білорусь, Росія плавно переходимо до Казахстану і на даний момент найбільш дорогі дзвінки з України виходять в Білорусь. Подивимося які тарифи і послуги пропонують нам оператори для того щоб дешево телефонувати в Казахстан. Розглядати будемо тільки передоплату, і розраховувати один дзвінок тривалістю в 10 хвилин.

Водафон.

Код країни — +77, для того щоб зателефонувати Вам необхідно набрати номер в міжнародному форматі починаючи з коду. У будь-якому тарифному плані Водафон вже підключена максимальна дешева вартість дзвінка на необхідне Вам напрямок. І вартість хвилини розмови в Казахстан буде дорівнює 5 грн.
В результаті розмова в 10 хвилин обійдеться Вам у розмірі 50 грн.

МТС

Хоч і МТС нібито змінив назву на Водафон але тарифи МТС ніхто не відміняв і зараз, як і раніше можна купити пакет МТС, як з красивим номером в інтернет магазинах, так і просто в будь-якому центрі МТС.

За допомогою послуги 0 за кордон можна зателефонувати в Казахстан за ціною 3 грн за хвилину. Тільки тут ще додається плата за з’єднання в 1 грн.
В результаті дзвінок в 10 хвилин буде, коштувати 31 грн

Лайф або лайфселл

За допомогою тарифного плану дзвінки за кордон від lifecell можна дзвонити в Казахстан на стаціонарні номери по ціні в 99 копійок і на мобільні номери за ціною в 3 грн + плата за з’єднання 2 грн.
У підсумку за 10-ти хвилинну розмову обійдеться в 12 грн (стаціонар) і 32 грн (мобільний)

Ip телефонія

Якщо підключитися до проекту задарма, докладніше як підключитися і що це таке тут. Те можна зателефонувати Казахстан за 1,25 долара (це мінімальна сума, на яку потрібно поповнити Ваш рахунок). І в цьому випадку Вам нададуть, з пакетом «стандарт», 100 хвилин на всі стаціонарні номери Казахстану.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector