Який найдешевший тариф на мобільний зв’язок 2019? —


Щороку мобільний зв’язок продовжує дорожчати. Іноді оператор підвищує вартість найдешевшого тарифного плану в 2 рази без будь-якого зміни самого тарифу, як це було зроблено з тарифом дзвінки всім від лайфсел. Іноді дешевий тариф без інтернету просто знищується або закривається для переходу щоб нові абоненти не змогли його підключити як це зробив київстар з тарифним планом безлим розмови.
Аналогічна ситуація сталася і з тарифами компанії Водафон. Спочатку вони закрили тариф лайт + для переходу, а потім підняли абонплату для існуючих абонентів до 55 грн. В даному матеріалі ми не зачіпатиме тариф закриті для переходу, а розглянемо тільки доступні на даний момент часу.

Водафон

Так як в тарифи лайт + і фемелі + перейти не можна, то найдешевший тариф доступний для переходу на даний момент є СуперНет Старт з абонплатою в 65 грн на місяць.
Детальнішу інформацію у тут.
За 65 грн ви отримуєте:

  • 4 гігабайти інтернету
  • Безліміт розмови в мережі
  • 65 хвилин на інші оператори
  • Доступ до соціальних мереж за допомогою послуги онлайн пас

Важливо! Цей тариф є найдешевшим не тільки серед тарифів Водафон, а й серед інших мобільних операторів. Крім цього компанія Водафон має в своєму розпорядженні тариф фемелі + на який не можна перейти, але можна купити стартовий пакет з новим номером і тарифом фемелі +. Відповідно ви отримаєте меншу абонентську плату рівну 50 грн. АЛЕ варто врахувати, що фемелі + не призначений для серфінгу в мережі, тому як 500 мегабайт в умовах сучасного світу — це досить мало. Хоча якщо у вас вдома стабільне підключення по типу https://berezniki.k-telecom.org/ + на роботі має доступ до безкоштовного інтернету, то можливо і 500 мегабайт для спілкування в Viber буде достатнім.

Київстар

Компанія київстар як уже зазначалося вище, виключила зі своїх пропозицій тариф безлим розмови, який на момент відключення мав абонплату в 55 грн. З цієї причини найдешевшим пакетом є Безлім соцмережі.

За 75 грн абонплати ви отримуєте:

  • Інтернет — 2 гігабайти
  • Дзвінки всередині мережі — безліміт
  • Дзвінки на інші оператори — 30 хвилин

Навіть неозброєним оком видно, що цей тариф є більш дорогим у порівнянні з тим же Водафон.

Лайфселл

І ось цей оператор вчинив зі своїми абонентами набагато гірше ніж 2 попередніх. А саме тариф дзвінки всім, який 2 роки тому коштував 20 грн в місяць і після 4 або 5 подорожчань варто вже 80 грн і при цьому кількість послуг в тарифі майже не змінилося
За абонплату в 80 грн за 28 днів:

  • Інтернет — 3 гігабайти
  • Дзвінки всередині мережі — безліміт
  • Дзвінки на інші оператори — 75 хвилин
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector