Альфабанк конект — Водафон (мтс) — відгуки та в чому проблеми?


Якщо ви хоча б раз намагалися поміняти бонуси Водафон, на будь-які корисності, то повинні були помітити спільну рекламу Водафон і Альфабанк. А саме отримаєте картку Альфабанк і отримуйте бонуси і кешбек від поповнення карти на свій рахунок Водафон.

Зараз напевно все вже знають, що якщо компанія щось рекламує, то це означає, що таким чином вона хоче більше заробити. І цей спосіб роздавання карт також спосіб заробити, тільки ось іноді картки дають для того щоб збільшити клієнтську базу, змусити користувача взяти кредит і так далі. Але тут соовсем інша справа …

Що являє собою карта Альфабанка -Connect (Водафон)

По факту — це банальна кредитна карта за допомогою якої ви можете розплачуватися, брати гроші в кредит або на покупки з «кінським відсотком» рівним 26%. Але цим нас не здивувати, головне правильно користуватися і все буде добре. Тим більше, що за кожні 100 грн витрачених з карти ви отримуєте 20 бонусів на Водафон, які можна знову витратити на той же інтернет або дзвінки за кордон.

У чому підступ?

Але якщо відкрити умови обслуговування і зняття готівки з даної карти на сайті Альфабанк, то ви бачимо такий пункт.

Тобто навіть в разі якщо ви знімаєте свої гроші з цієї карти — з вас будуть брати комісію в 4 відсотки або 20 грн за кожну операцію. І ось з цього моменту починаєш замислюватися, а чи потрібні ці бонуси взагалі. Якщо для зняття 1000 грн мені доведеться віддати Бонку 40 грн, при тому, що бонусів я отримаю всього лише 100 штук.

Безумовно, можна не знімати готівку, а оплачіввать все за допомогою карти. Але все одно колись зняти буде потрібно …

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector