Лайфсел — це Туркселл (Туреччина). Чому дзвінки за кордон і роумінг не змінилися при дзвінка до Туреччини?

туреччина код
У січні 2016 року компанія лайф стає лайфсел за заявою самої компанії дане назва обрана з тієї причини, що 100 відсотків акцій лайфселл належить турецькому оператору Туркселл (Туреччина). З цієї причини і було обрано назву Туркселл. Виходячи з даного умовиводи, можемо припустити що Турксел і лайфселл — це один і той же оператор.

Питання до оператора і фахівцям у мобільному зв’язку?

  1. Чому перебуваючи в роумінгу оператора Турксел, абоненти лайфселл платять точно такі ж гроші, як і перебуваючи в роумінгу оператора Optus — Австралія.
  2. Друге питання аналогічний першому, але вже стосується дзвінків до Туреччини на номери Turkcell (TR TCELL). Чому вартість хвилини розмови в Туреччину за допомогою послуги розмови зі світом (на даний момент найдешевша послуга від лайфселл) дорожче, ніж хвилина дзвінка в США, Канаду, Ізраїль.

замість висновку

Якщо хто-небудь може відповісти на дане питання (по суті), просимо висловити свою думку в коментарях. Але факт залишається фактом, компанія лайфселл вирішила підвищити свій прибуток не за допомогою підключення нових абонентів і надання більш якісного сервісу, а за допомогою банального підвищення цін на всі послуги, що надаються.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector