Тариф заліковий — лайфсел. Як підключити? Чи варто? Відгуки!


Компанія Лайфсел так часто змінять і додає тарифні плани, що іноді здається, що вони просто хочуть заплутати своїх абонентів, щоб ті навіть не намагалися шукати щось краще. Тому як при розгляді кожного тарифу окремо глобальних відмінностей між ними взагалі немає. І ось ще один тариф який вони випустили під «креативним» назвою «заліковий».

Вартість послуг в тарифі заліковий

Розглядати будемо як завжди найдешевший пакет в рамках даної лінійки, а саме залікових S

Абонпллата

50 грн на 30 днів

Хоча в лайфсел є тариф з такою ж абонплатою і тим же кількістю послуг під назвою дзвінки всім.

Дзвінки всередині мережі

Безліміт

Дзвінки на інші оператори

50 хвилин вхідних в абонплату

Інтернет

2 гігабайти

youtube

2 гігабайти

Соцілаьние мережі (FB)

Безліміт

месенджери

Безліміт у всіх месенджерах

На відміну від старіших тарифних планів компанія Лайфсел все ж таки зважилася відмовитися від затії просування свого BIP і зробила безкоштовний доступ до всіх популярних мессендежерам включаючи телеграм і скайп

Як підключити?

І ось тут починаються проблеми. Тому як даний пакет можна підключити лише для нових користувачів. Тобто для підключення до тарифу потрібно купити новий стартовий пакет з новим номером. Що дуже незручно, особливо якщо ви користувач лайфселл і цей номер для Вас є основним.

Порівняння з іншими тарифами лайфсел!

А тепер резонне питання для маркетологів компанії лайфсел. Навіщо підключати якийсь тариф заліковий, якщо можна за ті ж гроші підключити вже давно відомий тариф дзвінки всім з вартістю ті ж 50 грн і 2,5 гігабайти інтернету + 75 хвилин на інші мобільні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector