Номер 700. Як відключити Гудок Vodafone?

гудок
У статті про послугу гудок від МТС я вже не схвально відгукувався про дану непотрібної послуги від МТС. І справа навіть не в тому, що послуга на мою суб’єктивну думку — марна і в деяких випадках навіть шкодить. А проблема в тому, що МТС всіляко прагнуло її насадити всім своїм абонентам. Мета даної послуги не розвеселити абонента, який очікує підняття трубки на протилежному боці, а по більшій мірі викачка грошей зі своїх же абонентів.

Що змінилося в послузі гудок з приходом Vodafone?

Позитивний момент — після зміни імені МТС на Vodafone, компанія трохи зменшила запал з жорстким нав’язуванням даної послуги кожному новому абоненту і кожен раз при зміні тарифного плану.

А далі йде все те ж саме

Активація послуги відбувається при замовленні першої мелодії.

Для замовлення необхідно відправити смс з кодом мелодії (який можна взяти на сайті http://goodok.mts.ua/) на номер 700.

Вартість послуги також як і раніше визначається ціною замовленої мелодії на місяць, від 10 копійок до 12 грн абонплати на місяць.

Встановити свою мелодію — не можна. Якщо працівники оператора прочитають даний відгук про їх послуги, то у мене буде єдине побажання — зробити можливість додавати свою мелодію в свій же плейлист. А поки цього не буде то послугу потрібно відключити.

Як відключити гудок від Vodafone?

Для відключення необхідно відправити СМС повідомлення на номер 700.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector