Ідеальний сайт, хороший дизайн? Що це? І як цього домогтися?

дизайн структура і функціонал сайту
Практично всі веб-майстри перед тим, як створити якісний і ідеальний з точки зору дизайну проект, витрачають багато вільного часу на посередні, нічим не примітні, а то і зовсім — на непотрібні функції. Робота дизайнера — це творче заняття, на яке впливає настрій, натхнення і, звичайно ж, очікуваний результат. І часто в кожному проекті маленька деталь стає основою якісного, сучасного і просто класного дизайну. І найскладнішим в низці цих подій є знайти ту деталь.

Звичайно, багато дизайнерів створюють гідний дизайн, але не всі їх роботи витримують тестування якості сайту в цілому. Ми ж вважаємо, що веб-дизайн просто зобов’язаний бути оптимізований, повинен підкреслювати структуру сайту і забезпечувати зручність і приємну роботу користувачеві. Варто розуміти, що початковий дизайн, який вам створила компанія за великі гроші в більшості випадків доведеться змінити вже через півроку — рік, а іноді навіть на етапі просування. Тому відразу, як тільки ви замовляєте дизайн слід шукати тих хто буде займатися SEO оптимізацією і просуванням даного ресурсу.

Рецепт гарного дизайну включає:

  • свіжий, чистий сучасний стиль;
  • відпрацювання кожної деталі;
  • відповідність вимогам пошукових систем;
  • зручну взаємодію з користувачем
  • формування позитивних вражень у користувача;
  • легку і зрозумілу структуру;
  • пряме відображення вашого бізнесу;
  • методи і інструменти взаємодії з користувачами;
  • чіткі алгоритми реалізації завдань.

Не витрачайте місяці, а то й роки на одні й ті ж помилки. Аналізуйте роботу сайту і він вам стане в нагоді. Якість сайту має значення. Не зупиняйтеся на половині шляху, не розраховуйте на кмітливість; майже досить — це ще мало.

Важливо пам’ятати: ваш сайт — це перша точка контакту з усіма, хто переглядає інформацію про ваш бізнес в інтернеті. Ваш сайт може оглянути високу якість вашого бізнесу, професіоналізм і сучасність, або ж поганий смак, інформаційну обмеженість, некомпетентність і консерватизм.

Як перевірити функціонал і дизайн магазина товарів або послуг?

Найпростіший спосіб перевірити якість вашого сайті і функціональних надбудов — це попросити свого знайомого або знайому, які ніколи не стикалися з тим як замовити товар, послугу і не розуміють нічого в Вашої тематики. Іншими словами, якщо ви продаєте запчастини для авто, то чи зможе знайома знайти сайлентблок переднього важеля на вашому сайті і зробити замовлення за 15-20 хвилин. І варто розуміти, що час вказано неспроста, тому що ніхто не буде розбиратися з сайтів більше цього часу. Звичайно, приклад досить грубий і можливо перебільшений, але в цьому і є суть в процесі замовлення ви зрозумієте в чому проблема вашого сайту.

Тому, щоб ваша компанія була помітною серед інших, має сенс вкластися в якісну, сучасну розробку дизайну і розробку сайту, які піднесуть ваш бізнес на новий рівень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector