4G в Україні? Що? Де? Коли? —


На даний момент оператори мобільного зв’язку України, а саме Водафон, Київстар, лайфселл по повній програмі намагаються довести нам, що після введення мережі четвертого покоління наше життя змінитися на краще. Такі оператори як Київстар намагаються переконати своїх абонентів змінити сім карту на USIM, тому як стара цим не підтримує 4G. Але що дійсно буде після введення 4G мережі.

Що?

Якщо не заглиблюватися в подробиці, то відповідь: Нічого.

Тому як розмови, які присутні в рекламних компаніях операторів, кажуть нам лише про збільшення швидкості. Ніхто не говорить про впровадження відеодзвінків, зниженні вартість трафіку, зниженні абонентської плати і так далі.

Де?

Виходячи з досвіду минулих років в Україні є місця, де немає зовсім будь-якого покриття, не те що 3G, навіть мережі телефон не знаходить. А говорити про те, що 4g може щось змінити взагалі не доводиться.

Коли?

Точних термінів ніхто не дає і на будь-яке питання оператори кол центру, а також прес служби відповідають завченими обхідними фразами.

замість висновку

Говорити про це потрібно і ми завжди за нові технології, тільки от розбиратися з нюансами потрібно після того, як буде реально працююча мережа. А бігти купувати новий смартфон, або міняти сім карту, тільки тому що так сказав оператор-беззмістовність.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector