Смарт Міні від Водафон. Чому не варто купувати! Огляд і пошук вигоди! —


Компанія Водафон відроджує телефони за контрактом і на даний момент можна замовити 2 смартфона по «зниженою ціною», лапки тут не випадково, але про це трохи пізніше.

В чому суть?

Для тих, хто не в курсі, велика кількість операторів за кордоном, і всі оператори у нас в Україні на зорі створення мобільного зв’язку пропонували купити телефон за ціною контракту з даним оператором. Тобто ви купуєте контракт, платите щомісяця якусь суму, а вам оператор надає телефон.

Кому це вигідно?

Раніше дійсно можна було купити телефон за копійки, але при цьому Вам доводилося платити протягом 12 -24 місяців тому ж Київстарі або МТЗУ щомісяця якусь абонплату, далі контракт розривався, а телефон можна було розблокувати щоб він приймав будь-які сім карти і бачив мережу інших операторів. Це було вигідно обом сторонам, до тих пір поки …

З ростом популярності і конкуренції в цій сфері телефони почали дешевшати, тарифи почали дешевшати і люди не бажали платити, тому, як можна було купити собі телефон за 2 хвилини в будь-якому магазині і не бути зобов’язаним оператору.

Що зараз коїться?

На даний момент всі оператори відкрили свої магазини в яких продають крім послуг мобільного зв’язку також і смартфони. Лайфселл наприклад продає найгірше з кращого, що є в компанії Xiaomi. А ось Водафон вирішив продавати свої смартфони (під брендом Водафон).

Що собою являє смартфон СМАРТ МІНІ

Виходячи з назви і ціни не варто очікувати хорошого девайса, але розглянути його варто:

Характеристики:

4 ядерний процесор — на частоту можна навіть не дивитися, тому як вже 4 ядра говорять самі за себе

Пам’ять — 512 мегабайт оперативної і 4 гігабайти вбудованої. А на борту коштує маршмелоу, тобто тільки система з доп. гугловських забезпеченням займе всю пам’ять пристрою і для Ваших додатків, не кажучи вже про фотографії та відео можна навіть не думати. Можна сказати, що установка SD карти врятує положення, але це не так просто зробити як здається. Про оперативну пам’ять в підлогу гігабайти взагалі краще не згадувати.

Батарея 1500 ma / h — навіть не дивлячись на те, що смартфон має чотирьох дюймових дисплей, такий батареї через півроку не буде вистачати навіть на добу.

Ціна СМАРТ МІНІ від Водафон

Укладаючи контракт самий мінімальний і дешевий — Vodafone Red Business S Вам доведеться заплатити:

  • 949 грн разово
  • І кожен місяць 189 грн протягом 12 місяців
  • Віднімемо від цієї вартості абонентську плату за тариф Ред бізнес — 60 грн на місяць
  • І отримуємо, що за смартфон чистої плати Водафон 129 грн

У підсумку за рік мук і розумінь, що цей смартфон ви не продасте набіжить вартість
12 * 129 + 949 = 2497 грн

замість висновку

Довго говорити не будемо, але на аліекспресс можна взяти дуже хороший девайс за такі гроші, а через рік його продати практично без втрат.

підсумок: Це вигідно тільки Водафон, але не користувачам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector