Скільки коштує офіційна заміна дисплея iPhone в Росії

Скільки коштує офіційна заміна дисплея iPhone 7 в Росії

24 квітня стало відомо, що компанія Apple почала поставляти в Росію деталі для ремонту iPhone. Якщо раніше при пошкодженні екрану смартфона власникам доводилося вибирати між дорогої заміною смартфона на новий з доплатою і зверненням в неофіційний сервіс, то тепер з’явився третій варіант. Власники iPhone в авторизованих сервісних центрах можуть скористатися послугою офіційної заміни дисплея на спеціальному обладнанні для його правильної установки і подальшої калібрування.

В редакції iguides ми вирішили довідатися про ціни на прикладі iPhone 7 і звернулися в компанію B2X — московський центр, який має статус авторизованого сервісного центру. Вартість офіційної заміни дисплея iPhone 7 становить 12 000 рублів, середня тривалість ремонту — 5 робочих днів. У різних компаніях вартість цієї послуги і тривалість ремонту може незначно відрізнятися в більшу або меншу сторону. Компанія Apple не диктує умови обслуговування сервісним центрам, вони встановлюють ціни відповідно до ринкової ситуації.

При зверненні в авторизовані сервісні центри для заміни екрану потрібно розуміти, що iPhone може мати супутні пошкодження, що впливають на умови ремонту. Наприклад, фахівці B2X звернули нашу увагу, що «в разі випадкових пошкоджень, пов’язаних з порушенням умов обмеженої гарантії Apple, замість ремонту буде запропонована заміна на новий пристрій». У випадку з iPhone 7 це 25 900 рублів. Детальніше про те, як працює гарантія на iPhone в Росії, в тому числі на неофіційно ввезені моделі, можете прочитати в нашому спеціальному матеріалі.

Залишається закономірне питання: наскільки вигідно звертатися до авторизованого сервісного центру для заміни екрану iPhone 7 в порівнянні з неофіційними сервісами? Ми порівняли ціну 12 000 рублів в B2X з однією з найпопулярніших неофіційних компаній в Москві — центром iSupport, де роблять якісний неофіційний ремонт техніки Apple. Зазначена на сайті вартість переклеювання скла iPhone 7 (якщо не пошкоджений сам дисплей) становить 9500 рублів, заміна скла і дисплея в зборі — 18 000 рублів. Фахівці iSupport готові виконати ремонт за 90 і 30 хвилин в залежності від послуги. В результаті неофіційний сервіс впорається швидше, але якщо говорити про якісні деталях, це буде коштувати дорожче офіційного сервісу. Переклеювання скла може вважатися оперативним і відносно недорогим рішенням проблеми, але якість такого ремонту поступається повній заміні.

На запит редакції відповіли представники інших авторизованих сервісних центрів Москви

MCLABS: вартість деталі Display Whole Unit Replacement для iPhone 7 становить 9400 рублів, вартість робіт по діагностиці та заміні деталі — 2500 рублів. Термін проведення процедури після здачі пристрою і оплати рахунку на деталь складають від 3-х до 5-ти робочих днів

«Твій мобільний сервіс» відзначили, що вартість заміни тільки дисплейного модуля становить від 11 490 до 13 490 рублів залежно від моделі, а в разі, якщо заміною дисплея поломка не зникає, вони пропонують заміну апарату на аналогічний з доплатою.

Фахівці brobrolab розповіли про послугу докладніше: процедура по заміні екрану / дисплея тільки з’явилася, з цієї причини інформація швидше носить орієнтовний характер (можуть бути зміни пізніше). В рамках даного ремонту сама робота по заміні дисплея проводиться в ремонтному центрі компанії Apple, АСЦ в даному процесі проводить прийом техніки, первинний огляд і відправку техніки в роботу. Кінцеве рішення щодо технічного обслуговування апарату в даному випадку приймає саме ремонтної центр компанії Apple після отримання та повторного огляду апарату. Після проведення заміни дисплея в ремонтному центрі Apple, апарат буде повернений в АСЦ і підготовлений для видачі. На новий екран, Apple встановлює термін обмеженої гарантії 90 днів. Важливо, щоб пристрій не мало слідів несанкціонованих модифікацій (слідів ремонту в неавторизованном сервісному центрі), катастрофічних пошкоджень (коли апарат, наприклад, складається з декількох розрізнених частин), пошкоджень корпусу апарату перешкоджають демонтажу екрану. Вартість послуги для iPhone 5s / 6 / 6s / 7 становить 11 990, вартість для iPhone 6 Plus / 6s Plus / 7 Plus — 12 990 рублів. Термін реалізації в середньому від 3 до 5 робочих днів. На даний момент процес може займати до 10 днів, у зв’язку з тим, що процедура тільки з’явилася і можливі затримки з доставки та ремонту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector