Фінальна версія Android O з пасхалка. Що в ній нового і як її встановити

Компанія Google випустила Android O Developer Preview 4. Це остання тестова версія Android 8.0 перед фінальним релізом. Оновлення можна встановити на смартфони Pixel, Pixel XL, Nexus 6P, Nexus 5X, приставку Nexus Player, планшет Pixel C і комп’ютери за допомогою Android Emulator. Релізний варіант Android 8.0, швидше за все, нічим не буде відрізнятися від цієї збірки Android O, оскільки в ній доведені до розуму всі, що з’явилися раніше нововведення.

пасхалка

У кожному великому оновленні Android ховається пасхалка, і восьма версія не виняток. Якщо відкрити «Налаштування», перейти в «Система»> «Про телефоні» і кілька разів натиснути на версію Android, а потім на пару секунд затримати палець на екрані, ви побачите восьминога. При зміні орієнтації екрану він зникає і знову з’являється, а якщо потягнути його за голову, він пливе слідом за пальцем. У восьминога вісім щупалець — ймовірно, це відсилання до номера версії Android O.

нововведення

Нововведень в цьому оновленні не так багато, як в попередніх, але вони все ж є.

Змінилося написання дати на сторінці блокування. Раніше вона писалася повністю великими літерами, тепер великі тільки перші літери.

Змінилася іконка повідомлення Android System — раніше це була галочка, а тепер якийсь графік.

Були перемальовані значки системних додатків.

Тепер можна віднімати у Facebook Messenger і інших настирливих додатків можливість запускати плаваючі повідомлення поверх всього іншого контенту. Натисніть про інформацію про програму в шторці повідомлень, і ви перейдете в настройки з виданими йому дозволами.

Колір бейджів повідомлень став адаптивним — він залежить від колірної гами в іконі додатку.

Для установки Android O Developer Preview 4 потрібно записатися на бета-тест і трохи почекати. Через якийсь час на ваш пристрій прийде повідомлення про можливість установки апдейта. Процес інсталяції займає близько 10 хвилин, всі програми, настройки і призначені для користувача файли зберігаються.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector