Що таке режим в літаку на Windows і як його відключити

Користуючись ноутбуком або планшетом з встановленою ОС Windows, багато хто звертав увагу на те, що існує якийсь режим «в літаку». Як зрозуміло з назви, він потрібен для підключення під час авіаперельотів. Давайте з’ясуємо, яка від нього користь, як він вмикається і вимикається.

Налаштування режиму польоту

Як налаштувати режим польоту в Windows 10.

Що таке режим «в літаку»?

Це спеціальна функція на Windows 7, 8 і 10, яка відповідає за відключення бездротових з’єднань на ноутбуці або будь-якому іншому мобільному комп’ютері. Спочатку вона була створена для того, щоб не створювати перешкоди для системи управління авіалайнера, але, зрозуміло, може застосовуватися і в інших ситуаціях, наприклад, в медичних установах, де Wi-Fi або GPS можуть вплинути на роботу будь-яких апаратів.

Як вмикати та вимикати режим «в літаку»?

Проста покрокова інструкція:

 • заходимо в меню «Пуск»;
 • вибираємо пункт «Параметри»; «Параметри»
 • натискаємо по пункту «Мережа та Інтернет»; «Мережа та Інтернет»
 • в лівому меню знаходимо «Режим в літаку»;
 • перемещаем бігунок в положення «Вимкнути.»;«Режим в літаку»
 • готово!

Тут же ви можете налаштувати бездротове мережеве з’єднання або bluetooth. Будьте уважні: деякі програми включають бездротовий зв’язок без попередження користувача.

Некоректна робота після виходу з режиму

На жаль, з такою проблемою стикаються багато користувачів: то бігунок не реагує, то бездротової адаптер не вдалося підключитися, то взагалі функція не відключається. Основні причини:

 • користувач включив функцію «в літаку» і майже відразу її вимкнув;
 • включив функцію і відправив комп’ютер в сон.

Такі дії порушують синхронізацію між адаптером та режимом роботи. Як це виправити?

1 спосіб

Повторюємо всі дії, описані вище в покрокової інструкції, і ставимо все бігунки в положення «Вкл.» Якщо адаптер все одно не включився, дивимося далі.

2 спосіб

Виправляє ситуацію, якщо перестали працювати драйвери. Можна встановити нові засобами Віндовс (дивіться інструкцію нижче) або завантажити їх на сайті виробника вашого пристрою.

 1. Правою кнопкою миші клацаємо по ярлику «Мій комп’ютер», заходимо в Властивості. властивості
 2. Зліва знаходимо Диспетчер пристроїв, клацаємо. Диспетчер пристроїв
 3. У вікні, знаходимо Мережеві адаптери. Мережеві адаптери
 4. Розгортаємо список, вибираємо фізичний адаптер, клікаєм по ньому правою кнопкою і вибираємо варіант з оновленням. оновити параметри
 5. Далі, потрібно вибрати автоматичний пошук і чекати завершення установки. автоматичний пошук
 6. Перезавантажуємо комп’ютер.

Отже, запам’ятайте головні правила: ніякого швидкого виходу з режиму «в літаку», ніякого відправлення в «сон»! Дотримуючись їх, ви практично напевно не зіткнетеся з описаними проблемами. Тепер ви знаєте, як поводитися з цією функцією в Windows 10 і попередніх версіях, які у неї особливості, і що робити, якщо вона не відключається. Діліться в коментарях своїм досвідом!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector