Що таке iTunes Store і як ним користуватися

iTunes Store — це магазин від компанії Apple, який поширює музику, відео та ігровий контент для iPhone та інших пристроїв. Магазин доступний в багатьох країнах світу і користується широкою популярністю серед користувачів. Про те, як працювати в цьому додатку, і піде мова в даній статті.

Що таке iTunes Store і як ним користуватися

Що таке iTunes Store в айФоні

Використання

Давайте для початку розберемося, як користуватися iTunes Store. Для перегляду вмісту вам слід вибрати категорію з нижньої частини екрану, наприклад, відео. Якщо в даній рядку не знаходиться те, що вам потрібно, натисніть Ще. Для сортування відображуваного матеріалу налаштуйте фільтр у верхньому рядку. Для пошуку контенту натисніть на відповідний знак в нижній панелі. Якщо його не видно, то клікніть Ще.

Як створити обліковий запис

Коли ви ввійдете в додаток вперше, вас попросить вказати найбільш зручний спосіб оплати для здійснення покупок. Якщо ви не хочете це робити, то дотримуйтесь наступної інструкції.

Якщо у вас вже є Apple ID, то у вас зажадають вказати спосіб оплати. Але після входу в магазин ви зможете його видалити. Новий запит на введення способу оплати не буде доступний широкому до вашої першої покупки.

Запит на введення способу оплати

Якщо у вас відсутній даний ідентифікатор, то, для створення облікового запису без вказівки способу оплати, слід провести його створення.

  1. Перейдіть в iTunes, який повинен бути встановлений на вашому ПК. У верхній вкладці перейдіть в Store.
  2. Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть прапор країни, в якій ви проживаєте.
  3. Потім перейдіть в один з розділів в лівому верхньому кутку (Музика, Книги).
    Розділ Музика в iTunes Store
  4. Тепер вам треба завантажити будь-який безкоштовний файл. Для цього клікніть по посиланню зі словом Безкоштовно в правій колонці.
  5. Якщо перед вами з’явилося вікно, що запрошує ввести Apple ID, то натисніть Створити.
  6. Якщо буде потрібно вказати метод оплати, виберіть Ні.
  7. Перевірте інформацію та підтвердіть створення ідентифікатора переходом по посиланню в листі на вашій електронній пошті.

Процес реєстрації на мобільному пристрої абсолютно ідентичний.

Як викласти свою музику в iTunes Store

Якщо ви хочете опублікувати свою музику, то ви повинні почати працювати з самою компанією. Якщо ви вирішите робити це самі, то виникне багато клопоту, так як необхідно дотримуватися безліч правил. Ми рекомендуємо використовувати CD Baby і TuneCore. Процес розміщення займає до трьох діб. Зазвичай людям платять по 70 центів за пісню і 7 доларів за альбом. Для отримання коштів потрібно зареєструватися в гаманці PayPal.

Як скасувати підписку

Якщо ви хочете відключити підписку, то для початку зайдіть в Айтюнс на вашому комп’ютері. Перейдіть у вкладку Обліковий запис -> Переглянути.

Обліковий запис Переглянути

У новому вікні вкажіть ваші дані.

Введення пароля від облікового запису

У самому низу сторінки знаходиться блок Налаштування. Поруч зі словом Підписка натисніть Керувати. Перед вами з’явилися всі ваші підписки.

Як скасувати підписку

Для їх скасування поруч з пунктом Автовозобновленіе натисніть Вимкнути.

міняємо пароль

Давайте розберемося, як поміняти пароль від Apple ID на айФоні, і, отже, в Айтюнс Стор. Спочатку перейдіть в App Store. Перейдіть до вкладки Збіги. Там клікніть на вашу ідентифікатором. У новому вікні натисніть Переглянути. Буде здійснено запуск браузера. Після цього натисніть на ваш E-mail. Виберіть країну, після чого введіть ваші справжні дані. На відкрилися перед вами питання необхідно дати вірні відповіді. Далі перейдіть в розділ Безпека. Натисніть Змінити пароль. Далі вводите ваш поточний пароль і новий, перевіряєте дані і зберігаєте.

Як поміняти пароль від Apple ID

Ось таким чином влаштована робота в iTunes Store. Розібратися з нею зможе навіть новачок. Якщо ви ще знаєте якусь цікаву інформацію про даний магазин, пишіть її в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector