Що таке группаларі в Telegram і які їх особливості

Швидко розвивається сервіс миттєвих повідомлень «Телеграм» дозволяє користувачеві зануритися в світ безмежного спілкування. Мессенджер вигідно відрізняється від інших безпекою і можливістю передачі досить габаритних файлів до 1 Гб, а також цікавими інструментами, серед яких боти, канали і групи. Розробники постійно поповнюють функціонал додатка, що можуть оцінити власники оновлень «Telegram».

Що таке группаларі в Telegram і які їх особливості

Засоби спілкування «всіх з усіма»

Користувачі можуть вести як особисту переписку, так і спілкуватися з багатьма людьми одночасно, використовуючи чати. Для інформаційно-новинного мовлення застосовуються канали, які відрізняються неможливістю коментування. Обмінюватися інформацією можна за допомогою звичайних груп, які використовуються для спілкування вузького кола людей, або супергруп, які об’єднують велику кількість співрозмовників.

Створити груповий чат може будь-який бажаючий користувач за допомогою кнопок меню. Створену групу можна перетворити в супергрупу відразу ж або пізніше, коли буде потрібно розширити коло співрозмовників, і зробити співтовариство публічним. Таке об’єднання може включати до 5000 учасників. Листування, створена всередині закритого співтовариства, недоступна іншим користувачам, які не мають відношення до чату. Приєднатися до такої бесіди можливо тільки на запрошення учасників. Публічні спільноти видно кожному в пошуку, а в розділі інформації можна подати заяву на вступ. Приєднався учаснику буде видна вся історія повідомлень.

Приєднання до групи

Що таке группаларі

Сервіс став популярний у багатьох країнах світу, тому в «телеграмі» починають виникати іншомовні визначення. Нещодавно в месенджері з’явилися якісь группаларі, що відразу насторожило багатьох користувачів. Насправді, це все ті ж звичні групи і супергрупи, функціонально не відрізняються від інших спільнот. Своєрідне назва группаларі обумовлено деякими мовними особливостями. У країнах СНД порахували неоригінальним називати спільноти стандартним чином. Виникнення в «Телеграм» группалар є не що інше, як ідентифікація груп. Вони можуть мати різні тематичні напрямки і збирати людей за інтересами або іншим об’єднуючих чинників.

Русифікатор НЕ розпізнає дивне найменування, а плагінів, що виправляють цю проблему, немає, тому доведеться миритися з такою незвичайною нововведенням месенджера.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector