Як знайти і додати людини в Skype

Скільки можливостей у нас з’явилося в XXI столітті. Дуже корисною річчю в житті стала програма під назвою Skype. Вона дозволяє вести відеорозмови з іншою людиною. Абсолютно неважливо, де ви знаходитесь. А головний плюс, що це все можна робити безкоштовно. Однак перш ніж здійснити розмову, потрібно додати своїх друзів собі в контакти.

Як знаходити людей в Skype

Для початку спілкування в Скайпі необхідно знайти і додати співрозмовника.

Знаходимо і додаємо друзів в контакти

Знаходимо у верхній панелі розділ «Контакти». Наводимо курсор на пункт «Додати» і вибираємо «Пошук в довіднику Skype». Починаємо вводити ім’я і прізвище шуканого користувача. Однак найчастіше з’являється велика кількість людей з такими даними. Якщо хтось із них вказав в Скайпі детальну інформацію, як місто і країну, операція набагато полегшиться. Попросіть назвати користувача свій логін, якщо він є. Зазвичай людей з однаковим логіном немає, тому ви відразу знайдете потрібного вам людини.

Пошук по ніку

Особливо дієвим способом пошуку є пошук за електронною адресою. Ввівши адресу одного в рядок Скайп, перед вами відразу з’явиться людина, яку ви шукайте.

Пошук по e-mail

Після того як ви знайшли людину, натискаєте «Додати в …». У віконці з запрошеннями повідомленням ви можете вказати своє. Так користувач більш конкретно зрозуміє, хто його запрошує. Після натискаємо «Відправити». Як тільки людина зайде в мережу, він побачить ваше запрошення. При прийнятті заявки ви будете бачити, коли один в мережі. А головне, що ви зможете листуватися з ним повідомленнями і здійснювати відеодзвінки.

Запит на авторизацію

Запросити людей можна і іншим способом. Просто натискаємо на рядок пошуку, вводимо там логін і натискаємо на плюс.

Однак є і ще один метод, який доступний людям, недавно зареєструвалися в соціальних мережах. Заходимо в меню контактів і вибираємо «Імпорт контактів». Потім відкриється спливаюче вікно, після чого ви зможете зайти на один з ресурсів. Там ви зможете вибрати друзів, яких можна запросити в Скайп. Вам лише необхідно ввести логін і пароль, а програма сама імпортує контакти. З цим у вас не виникне жодних проблем. Все дуже продумано і користується великою популярністю серед абонентів та користувачів Skype.

При бажанні дзвонити на мобільний або домашній телефон, краще користуватися ручним способом. Однак для здійснення цього засобу вам необхідно внести на свій рахунок реальні грошові кошти. Здійснити поповнення рахунку можна, клікнувши у верхній панелі кнопку Skype — «Внести гроші на рахунок». Після відкриття браузера ви вибираєте суму поповнення, а потім вказуєте всю необхідну інформацію.

«Внести гроші на рахунок»

Прочитавши статтю, ми зрозуміли, що для запрошення людини потрібно знати достатню кількість інформації про нього. Розібралися з методами додавання друзів. І також можна додати контакти з соціальної мережі. Це все робиться в автоматичному режимі.

Сподіваємося, що у вас не залишилося питань. Будемо вдячні за лайк і репост цієї статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector