Як користуватися Snapchat на iPhone

Snapchat — це соціальна мережа для обміну фото і відео. З’явившись відносно недавно, цей сервіс став справжнім феноменом в усьому світі. Найбільш популярний Snapchat серед молоді, якій припала до душі головна фішка сервісу — будь-яке фото або відео зберігається всього 10 секунд, а після безслідно віддаляється, щоб ніхто не міг зберегти його у себе на комп’ютері. Тобто ви не публікуєте фото на своїй сторінці, а відправляєте його особисто друзям. Вони, в свою чергу, можуть залишати свої коментарі, але тільки протягом 10 секунд.

У Snapchat є велика кількість різних фільтрів, ефектів, масок і інших цікавих речей, якими ви можете поліпшити або доповнити своє фото. Якраз про те, як користуватися всіма цими ефектами і взагалі додатком в цілому, поговоримо в цій статті. Поїхали!

В головному вікні керування нагадує інтерфейс будь-який інший програми для фотографування. Натисканням кнопки на екрані ви можете зробити фото або зняти відео, утримуючи кнопку. Посередині розташоване поле, в якому можна додати підпис.

Далі виберіть час (від 1 до 10 секунд), протягом якого буде показуватися фотографія, а після цього вона піде. Усе! Тепер можна відправляти фото друзям. До речі, якщо хтось із одержувачів зробить скріншот отриманого зображення, то програма зафіксує це і дасть вам знати.

На фото структура снапчата

Для додавання ефектів на зображення переключіться на фронтальну камеру і утримуйте палець на екрані до появи сітки. Тепер палець можна прибрати. Внизу ви виявите безліч найрізноманітніших ефектів, які в Snapchat називаються лінзами. Свайпом вправо / вліво можна перемикатися між лінзами, на деяких з них при певних рухах особи активується додаткова анімація (в разі, якщо ви записуєте відео). Якщо ефект не працює, значить, потрібно активувати цю функцію в налаштуваннях програми. Зайдіть в «Налаштування» і переведіть повзунок «Фільтри» в активне положення. Зверніть увагу, що лінзи не підтримуються на старих пристроях Apple. Всі ефекти будуть працювати на айфон старше 4-го покоління.

Додаток дозволяє малювати на фотографії. Для цього необхідно натиснути на піктограму олівця в правому куті. Виберіть потрібний колір і малюйте пальцем прямо по зображенню.

Тепер ви знаєте, що є Snapchat і як ним користуватися. На жаль, навряд чи ви повністю зможете оцінити всю красу цього сервісу, адже сенс користуватися ним з’являється тільки в разі, якщо в ньому зареєстровані ваші друзі. У країнах СНД ця соціальна мережа поки не отримала масового поширення. Але поступово популярність цього продукту в Росії, Україні та інших країнах СНД збільшується, а це значить, що незабаром Snapchat-бум може дійти і до нас.

Пишіть в коментарях, чи була корисна для вас ця стаття, задавайте свої питання!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector