Що таке Google Hangouts для Андроїд, як завантажити цю програму

Смартфон в руці

Hangouts для Андроїд — функціональний мобільний сервіс для спілкування від розробників Google. Незважаючи на великий вибір аналогічних месенджерів, Hangouts має чимало переваг, таких як зручний інтерфейс, безшовна синхронізація з ПК та іншими пристроями, якісна відеозв’язок і інші. При всьому своєму функціоналі додаток є повністю безкоштовним і сумісно з багатьма версіями Андроїд, починаючи з 4.1 і вище.

Де завантажити Google Hangouts для Android

Універсальне додаток Google Hangouts стало гідним наступником таких сервісів від Гугла, як Gtalk, а також Allo і Duo. Програма Hangouts доступна для скачування на російській мові на Play Market, а також багатьох сторонніх сервісах, в тому числі і на нашому сайті, де месенджер можна завантажити за прямим посиланням. Установка програми не займе багато часу і не вимагає використання додаткових інструментів і утиліт.

Як і багато інших програм для спілкування, Hangouts дозволяє обмінюватися миттєвими повідомленнями, надсилати музику, фото і документи. Інструмент синхронізується з вашою телефонною книгою, тому вам не доведеться додавати контакти заново. Месенджер від Google приємно порадує високою якістю зв’язку з будь-якої точки світу, однак варто врахувати, що розмова може перериватися через повільне підключення до Інтернету.

Руки зі смартфонами

Відмінною особливістю веб-сервісу є можливість створення невеликих груп для спілкування, при цьому кожному діалогу можна дати окрему назву, наприклад «Друзі» або «Робочий чат». Ця функція робить програму своєрідним аналогом чат-руму і дуже подобається користувачам. Додаток також відомо високим рівнем конфіденційності, оскільки замість стандартного протоколу XMPP розробники використовували новий тип протоколу, якість якого постійно тестується.

Які можуть виникнути проблеми при установці

Проблеми при установці додатка Hangouts можуть виникнути у кожного користувача, однак при наявності належних знань їх нескладно усунути. В першу чергу, зверніть увагу, чи сумісна дана версія месенджера з вашим пристроєм. Якщо немає, спробуйте завантажити старішу версію програми.

Якщо месенджер встановлений на ПК, і ви не можете зробити відеодзвінок, перевірте, чи все в порядку з камерою і звуковими драйверами — вони цілком можуть бути причиною неполадок в роботі. При порушеннях відправки повідомлень перевірте якість Інтернет-з’єднання, а також спробуйте вийти і увійти назад в Hangouts, а в крайньому випадку — спершу видаліть цю програму і після цього знову.

У разі помилки при повторному підключенні до сервера перевірте з’єднання з Інтернетом, а також, чи не заблоковані адміністратором наступні домени: * .client-channel.google.com, clients4.google.com. При виникненні неполадок роботі плагіна спробуйте змінити браузер на Google Chrome, для якого плагін не потрібен.

Завантажуйте месенджер Hangouts на нашому веб-порталі та оцініть відмінну якість спілкування і інші переваги веб-сервісу від Google.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector