Як видалити додаток Google Hangouts, чи можна це робити

Логотип Hangouts

Hangouts — це офіційний месенджер компанії Google, за допомогою якого можна відправляти текстові і голосові повідомлення, створювати чати для листування та відео чати, а також проводити онлайн відеоконференції. Розробники вбудовують додаток у все нові моделі пристроїв на базі Android, таким чином, користувач набуває смартфон вже з Hangouts. Можна використовувати його в якості своєї «спілкувалки». Але якщо ви є шанувальником більш поширених месенджерів, або ж з яких-небудь причин сервіс вам не підійшов, напевно постало питання про те, як його прибрати зі свого апарату, щоб звільнити пам’ять на диску для інших даних. І чи можливо це взагалі. Зараз спробуємо розібратися.

Як видалити Hangouts з Андроїд пристрої?

Оскільки програма є складовою сервісу Google, і може бути вшита в Андроїд, позбутися від неї не так просто. Для видалення вам знадобляться права адміністратора (root-права). Тільки при їх наявності можна очистити телефон від впроваджених розробниками файлів. Багато користувачів не знають, що це таке root і де його дістають. Якщо ви належите до їх числа, тоді вам допоможе такий софт, як Kingo Android Root.

Щоб отримати доступ до інформаційних даних про пристрій і дізнатися необхідний root номер, вам знадобиться підключити смартфон до ПК, використовуючи кабель USB.

Отримавши права адміністратора, тобто, дізнавшись рут-номер, ви можете самі видалити програму, скориставшись будь-яким файловим менеджером. Сьогодні найпоширеніший — це Total Commander.

кнопка Delete

Зайшовши в нього, знайдіть папку, яка носить назву system / app, відкрийте її. Потім відшукайте файл Hangouts.apk і натисніть на нього. Тривалий тап спровокує появу контекстного меню.

У вікні, знайдіть додаток Hangouts, виберіть кнопку «Видалити» і підтвердіть свою дію. Тепер месенджер видалений.

У разі виникнення необхідності знову встановити цю програму, ви завжди можете її завантажити на свій пристрій. Установка відбувається набагато простіше, ніж видалення.

Якщо ви не добре знайомі з операційною системою Android і не вмієте користуватися рут-правами, щоб не завдати шкоди девайсу, радимо вам просто відключити Hangouts. Для це виконайте такі дії:

  • на своєму пристрої зайдіть в меню «Налаштування»;
  • виберіть пункт «Менеджер програм»;
  • перейдіть в графу «Все»;
  • знайдіть «Hangouts»;
  • натисніть кнопку «Видалити поновлення»;
  • підтвердіть операцію;
  • знову увійдіть в «Hangouts»;
  • клікніть по рядку «Примусово зупинити»;
  • натисніть «Відключити».

Таким чином, ви вимкніть додаток і воно більше не буде оновлюватися і займати пам’ять телефону.

Можливі наслідки від видалення програми

Як з’ясувалося, видалити сервіс стандартним способом не вийде. Якщо ви не знаєте, як поводитися з root-правами, не варто займатися самоудалением. Отримавши доступ до файлової системи гаджета, існує ризик невдало зламати систему і перетворити смартфон в «цеглина». Тому, перед видаленням добре обдумайте своє рішення, визначитеся з тим, чи зможете ви змінити налаштування в якості адміністратора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector