Як завантажити і встановити Google Hangouts для комп’ютера з Windows

На момент свого виходу утиліта для персональних комп’ютерів, надавала собою тільки розширення для браузера. Версія десктоп була випущена через деякий час.

Десктопна версія додатка своїм інтерфейсом нагадує Facebook. Авторка представлені у вигляді маленьких кіл і розташовані над вікнами сервісу. Коли користувач натискає на переписку, відкривається діалог.

Додаток доступний для пристроїв з операційною системою Chrome OS і Windows. Інсталяція відбудеться автоматично при завантаженні програми. Завдяки цьому користувач може встановити програму на комп’ютер. Після установки на робочому столі з’явиться ярлик утиліти.

Друзі з телефоном

Де скачати і як встановити Google Hangouts для Windows

Перед тим, як почати користуватися платформою, її варто завантажити і встановити на персональний комп’ютер.

Найкраще скачати програму за допомогою офіційних ресурсів Гугл, так як саме ця компанія розробила додаток. Зробити це потрібно для того, щоб на комп’ютер не проникли шкідливі віруси, які завдадуть шкоди пристрою.

Скористайтеся офіційним магазином Гугл або Гугл плей. Зайдіть на сайт, введіть в пошуковому рядку назву програми, і перед Вами відкриються всі необхідні інструкції для скачування інсталяційний файл.

Подбайте про особисту безпеку і не ігноруйте дану рекомендацію.

Як встановити платформу

Щоб почати користуватися сервісом на комп’ютері, слід встановити програму, емулює ОС Андроїд. В першу чергу потрібно встановити емулятор Droid4X. З його допомогою утиліта буде запускатися на комп’ютері. Емулятор займає мало місця на жорсткому диску і не гальмує при запуску програм.

Google Hangouts

Скачайте Droid4X з Гугл плей, запустіть завантажений файл і почекайте поки почнеться процес інсталяції. Перед користувачем з’явиться вікно, в ньому потрібно буде відзначити кілька пунктів, складного нічого немає, потрібно просто слідувати інструкції. Після цього установка буде завершена.

Тепер потрібно авторизуватися через особистий аккаунт Гугл. Після цього, відкрийте Droid4X, перед Вами відкриється три вкладки. Далі знову зайдіть на Гугл Плей, в пошуковий рядок введіть назву утиліти і натисніть на кнопочку «Пошук». Через кілька секунд потрібну програму висвітиться на екрані, також можна буде прочитати інформацію про нього. Ознайомившись з інформацією, натисніть на кнопку «Завантажити» і програма автоматично встановитися на комп’ютер.

Головне вибрати версію програми для персонального комп’ютера, інакше всі виконані зусилля будуть витрачені даремно. Будьте уважні і не пропустіть цей факт.

Якщо такий спосіб видався надто довгим, то можна завантажити архів з файлами на інтернет ресурсі. З його допомогою включиться файл програми емулятора і нова версія месенджера. Також будуть наведені всі необхідні інструкції для установки. Після того, як скачаєте архів, його необхідно розпакувати за допомогою призначеної для цього програми.

Технічні вимоги для функціонування софта:

  • Включена віртуалізація.
  • Операційна система — Windows.
  • Версія Windows — 7, 8, 10.
  • Мінімум 2 Гб оперативної пам’яті.
  • Тип системи — 32-х, 64-х або 86-розрядна.

Які можуть виникнути проблеми при установці

Якщо технічні характеристики для роботи Google Hangouts на ПК за допомогою емулятора не дотримано, то в роботі програми можуть виникнути збої або вона взагалі не буде працювати.

Якщо інсталяційний файл програми викачаний з підозріло сайту, то при його установці в дію запуститися вірус і робота комп’ютера буде припинена. Це також завдано йому шкоду і матеріальний збиток користувачеві, в залежності від того, який вірус був запущений.

Не ігноруйте наведеними інструкціями, інакше завдасте шкоди пристрою.

Після успішної установки користуйтеся платформою, спілкуйтеся з друзями, родичами і колегами. Діліться відгуками і враженнями про програму з іншими користувачами. У разі виявлення збоїв в роботі напишіть про це модераторам сайту, з якого була проведена установка програми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector