Google Hangouts — що це за програма і для чого вона потрібна

Логотип Hangouts

Якщо Ви користуєтеся мобільним пристроєм на базі Андроїд або планшетом, то для безкоштовного спілкування з друзями скачайте і встановіть програму Google Hangouts. Також з його допомогою можна проводити відеоконференції, обмінюватися фото і відео, а також робити онлайн трансляції через YouTube. Детальну інформацію про утиліту можна дізнатися, уважно прочитавши матеріали статті.

Особливості програми Hangouts

Додаток розроблений компанією Гугл в 2013 році. Своєю появою Hangouts замінює відразу декілька месенджерів:

  • Google Talk;
  • Google+ Чати і сервіс відеочатів;
  • Google+ Відеозустрічі.

Платформа зроблена так, що в ній можна використовувати той же аккаунт, що і в інших додатках Google. За бажанням можете завести новий акаунт.

За допомогою месенджера зручно проводити чати на кілька десятків людей. Працює додаток на мобільних телефонах, планшетах і стаціонарних комп’ютерах, що розроблені на базі Chromium.

Хлопець і дівчина з планшетами

Головні особливості мессенджера:

  • користувач може використовувати фотознімки і унікальні смайли, що допоможуть зробити спілкування більш яскравим;
  • користувач побачить, хто з його друзів знаходиться на Відеовстрече, пише смс або вже прочитав надісланого йому повідомлення;
  • починати відео можна в будь-який момент;
  • за бажанням в відео-чаті може брати участь до 10 людей;
  • відправляти смс друзям можна навіть коли вони вийшли з мережі;
  • софт працює на пристроях з ОС Android і Apple.

Крім того, програма дає можливість своїм користувачам повідомляти про своє місцезнаходження, завантажувати зображення та інші файли.

особливості використання

При первинному вході в програму, користувач отримує можливість пройти авторизацію за допомогою повідомлення. Після заповнення форми на телефон прийде секретний код, введіть його і відкриється додаток зі звичним інтерфейсом для пристроїв Андроїд. Внизу екрана, з правого боку буде розташований плюсик, натисніть на нього і зможете почати відео чат, створити групу для листування.

Hangouts

Проведіть пальцем по дисплею зліва направо, стане доступним меню налаштувань, в якому можна вибрати статус, налаштувати контакти і провести інші необхідні дії.

Які у Хенгаутс переваги

У кожної програми є свої переваги і недоліки. Отже, поговоримо про плюси утиліти.

Інтерфейс софта легкий в управлінні і з ним зможе впоратися навіть недосвідчений користувач. Відеоконференції можуть синхронізуватися на різних пристроях. Це дозволяє почати і продовжувати спілкування в будь-якому зручному місці. Широкий вибір смайлів прикрасять листування і допоможуть висловити емоційний настрій.

Вся історія листування зберігається на сервері програми і доступна тільки власникові облікового запису. Це дозволить в будь-який момент переглянути історію спілкування, якщо раптом упустили щось важливе. Також користувач побачить з ким він спілкувався за весь час експлуатації Хенгаутс. Всі надіслані фото і відео файли також будуть збережені.

Все оповіщення будуть спливати один раз на Ваш пристрій. Фотознімки надіслані друзями можна переглянути в колекції фотографій. Звукові оповіщення можна відключати в зручний для користувача момент.

Дівчина перед ноутбуком

Користуватися платформою можна абсолютно безкоштовно, Ви платите тільки за інтернет за тарифом оператора або інтернет провайдера, яким Ви користуєтесь.

Записати відеоролик або конференцію можна в автоматичному режимі, при цьому запис буде відправлена ​​на Ютуб.

Утиліта надає мінімальне навантаження на процесор і стабільно працює.

Відгуки користувачів про програму

З кожним днем ​​програма користується все більшою популярністю. Про це також свідчать відгуки користувачів, залишені на сайтах з описом утиліти. Більше 1,8 млн. Чоловік залишають позитивні відгуки про програму і поставили йому оцінку «5» на сторінці додатка в Гугл Плей. Це свідчить про те, що софт зручний у використанні і практичний для спілкування.

Число негативних відгуків незначно, в них люди описують незначні збої в роботі програми.

Поділіться і своїм відкликанням з іншими користувачами на сторінці платформи, приєднаєтеся до решти шанувальникам Google Hangouts.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector