Що робити, якщо виправ флешку в пральній машині

Сучасна дійсність настільки інтенсивна, що іноді людина потрапляє в халепу через власну неуважність або через відсутність достатньої кількості вільного часу.

Кожного може спіткати така неприємність, як потрапляння в пральну машину не тільки предметів гардероба, але і деяких девайсів, гарнітури.

Виправ флешку - що робити?

Потрапила в пральну машинку флешку ще можна врятувати

Якщо вас спіткала неприємна ситуація, в результаті якої ви виявили, що з вини власної самовпевненості ви випрали флешку в машинці, що робити вас зорієнтують наші поради.

Звичайно, в цьому випадку не можна сказати, що нічого страшного не сталося, а й панікувати теж не потрібно.

Процес воскресіння флешки

Флешка — знімний носій, супроводжуваний металевими контактами, які вступаючи в реакцію з водою здатні окислюватися. Саме це є головною причиною виходу з ладу цифрового накопичувача.

Існують рекомендації, що передбачають виконання кількох дій, виконуючи які можна встигнути відновити важливий контент, який зберігався на носії, і навіть відновити працездатність самої флешки.

Перш ніж поділитися з вами цими рекомендаціями, звертаємо вашу увагу на те, що відразу після вилучення флешки з пральної машини не допускається її використання.

Розбирання USB-флешки

Якщо корпус гаджета дозволяє — розберіть його

Підключення її до USB-роз’єму може призвести до важкими наслідками. Може трапитися замикання, про це навіть знають школярі зі шкільного курсу «Фізики».

При такому контакті можна остаточно не тільки вивести з ладу знімний накопичувач, але і комп’ютер, а також таке неправильна поведінка може навіть вибити пробки і залишити вас без електрики в квартирі.

Саме з цієї причини рекомендується вийняти флешку, покласти її на просушку, а самим в цей момент освіжити в своїй пам’яті, що робити, якщо через неуважність виправ флешку.

алгоритм дій

Якщо хтось виправ флешку в пральній машині, що робити спочатку, нескладно здогадатися навіть самостійно.

Важливо спочатку повністю просушити знімний накопичувач. В цьому випадку можна скористатися феном, тільки виставивши температуру гарячого потоку, яка не зможе образити пластмасовий корпус.

Якщо корпус флешки розбірний, рекомендується його розібрати і просушити кожну деталь окремо. Після такої просушування дозвольте накопичувача просохнути далі вже самостійно. Це дуже важливо, оскільки в процесі ваших дій може статися так, що ви не помітите недосушеного місця, що спровокує практично «катастрофу» для вашого знімного носія.

Сушка флешки феном

Важливо просушити накопичувач. Наприклад, феном

Деякі рекомендують не просто відразу просушувати накопичувач, а попередньо поверхні обробити спиртом. Напевно, нескладно здогадатися для чого рекомендується така спиртова обробка.

В процесі прання флешка не тільки піддається прямому контакту з водою, але і негативного впливу агресивних мийних засобів. Спиртова протирання дозволяє усунути залишки миючих засобів. Тільки після цього можна просушувати деталі, запобігаючи подальше їх окислення.

Якщо було виявлено, що пральна машина випрала флешку, що робити з нею, якщо її корпус цілісний нерозбірними, теж нескладно усвідомити.

Багато виробників накопичувачів, дійсно, роблять флешки з цільними корпусами, супроводжуючи їх непромокальними характеристиками.

В цьому випадку, здавалося б, тривожитися зовсім не слід, але ми вам все-таки рекомендуємо дати можливість їй пролежати на відкритому просторі, щоб при випадковому проникненні хоча б краплі води всередину, вона встигла самостійно просохнути.

Після цього вам залишиться тільки прочистити сам роз’єм і почати користуватися флешкою ​​знову.

Досить часто такі нехитрі дії дозволяють повернути до життя ваш випрані знімний накопичувач, він зможе після такого випробування прослужити ще досить довго.

Звичайно, шанси відновлення зменшуються, якщо процес прання супроводжувався високими температурами, але пробувати «реанімувати» флешку все одно слід.

І ще дуже важливо після таких реанімаційних дій, при відновленні працездатності накопичувача всю інформацію скопіювати на інший носій, оскільки може трапитися так, що флешка запрацює, але через кілька днів більше не відкриється і ніякі дії не зможуть повернути її до «життя».

Отже, як ви переконалися алгоритм дій, який має бути вам зробити після того, як ви примудрилися випрати знімний накопичувач, абсолютно нескладний. Важливо без поспішності зробити все маніпуляції і згодом перевірити, чи призвели вони до відмінного результату.

Безумовно, важливо взяти за правило перевіряти всі кишені і витягати з них всі, хто там предмети, перш ніж завантажити одяг в барабан пральної машини. Це вбереже вас від непотрібних хвилювань, а ваші накопичувачі або, можливо, документи від пошкоджень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector