Що робити, якщо в Windows 10 не зберігаються настройки масштабування для програми

windows-product-family.jpg

У Windows 10 Microsoft вирішила змінити принципи масштабування програм, що призвело в деяких програмах до розмитим або надто дрібним шрифтів. Так, за два роки більшість розробників вже переписали GUI своїх програм, і проблема пішла, але все ж ще є деякі програми, які не тільки не хочуть масштабироваться нормально, але і ще і скидають налаштування масштабування після виходу з них.

Розберемося, як навічно застосувати для програми потрібні настройки масштабування на прикладі uTorrent. Зліва на скріншоті показано, як виглядає програма без масштабування — шрифти розмиті. Праворуч — якщо поставити масштабування «Додаток»:

1.PNG

І все б добре, але після виходу з uTorrent настройки масштабування скидаються, і при наступному запуску програма знову виглядає розмито. Для того, щоб вирішити цю проблему, потрібно виставити масштабування для всіх користувачів — для цього натисніть правою кнопкою миші на потрібній програмі> Властивості> Сумісність> Змінити параметри для всіх користувачів і вже тут включите масштабування:

Снімок.PNG

Все, після цього масштабування буде включено і при цьому його неможливо буде вимкнути (галка неактивна), і після перезаходити в програму воно збережеться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector