Як зменшити час вимкнення Windows

img_58336fa5f0d8d.png

Зазвичай Windows навіть на жорстких дисках вимикається досить швидко, проте в процесі роботи через різні системних служб і додатків час вимикання може затягнутися і на хвилину.

Для початку зменшимо час, яке чекає система перед тим, як «вбити» службу: за замовчуванням це 5 секунд, час можна скоротити до 2 секунд (але не менше!) Для цього натискаємо Win + R, вводимо у вікні regedit, натискаємо Enter, і в розпочатому редакторі реєстру переходимо по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control, шукаємо параметр WaitToKillServiceTimeout і змінюємо його значення на 2000 мс:

Снімок.PNG

Тепер перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER / Control Panel / Desktop виконайте те ж саме з таким же параметром (якщо його немає — створіть цей строковий параметр самі). У цьому ж розділі виконайте те ж саме з параметром HungAppTimeout.

Так само можна налаштувати систему на вимикання без виведення попередження про те, що якась програма не дає завершити роботу системи. Для цього все в тому ж розділі HKEY_CURRENT_USER / Control Panel / Desktop відкриваємо (або створюємо) параметр AutoEndTasks і міняємо його значення на 1.

У Windows 8 і вище ці дії не дадуть суттєвого поліпшення — Microsoft і так добре оптимізувала час вимикання ПК. Але пристрої на Windows 7 і нижче завершуватимуть роботу значно швидше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector